Бойлер – відмінне рішення, як для квартир, так і для приватних будинків, оскільки він відрізняється високою енергоефективністю. Однак за ним, як і за всією іншою технікою потрібен догляд та своєчасне обслуговування, щоб пристрій працював справно, а його використання приносило власнику лише задоволення. Бойлери постійно контактують з водою, яка при високих температурах має здатність змінювати свій склад. Саме тому багато побутових водонагрівачів мають схильність до появи накипу, а це негативно впливає на їхню роботу. Тому людям, які мають такі пристрої слід не тільки дізнатися, для чого потрібне чищення бойлера, але й виконувати цю процедуру регулярно. У цій статті ми розкажемо вам навіщо чистити бойлер та чому цим мають займатися лише професіонали.

ремонт бойлерів луцьк

Як дізнатися коли потрібна чистка бойлера Луцьк?

Жорстка, забруднена вода, якою ми часто користуємося в побуті, безпосередньо впливає й на роботу водонагрівачів. Адже на стінках баку, а іноді, на ТЕНі утворюються мінеральні відкладення – вапняний наліт, який є продуктом розпаду кальцієвої солі та магнію. Він призводить до зниження продуктивності всієї системи. В результаті бойлер починає довше нагрівати воду, шуміти при нагріванні, псується бак, ТЕН та інші елементи. Саме засмічення – найчастіша причина пошкодження важливих складових нагрівального обладнання. Якщо хочете визначити, як часто необхідно проводити чистку бойлера, враховуйте:

наявність офіційної гарантії та рекомендацій від компанії-виробника;
річне навантаження на водонагрівач.

Чистку бойлерів необхідно проводити хоча б 1 раз на рік, але краще все ж таки 2. Точний період прописаний в технічній документації до приладу. Це значно продовжить строк експлуатації вашого обладнання.

Читайте також:  Сервісний центр А-глобал вирішить будь-яку проблему опалення

Кількість накипу безпосередньо залежить від якості води. Якщо у вас жорстка вода з солями та іншими домішками, то вам рекомендується частіше робити прочистку бойлера. Жорсткість води можна визначити за допомогою спеціальних аналізів. Чим більшим є цей параметр, тим коротшими мають бути інтервали між очищенням. Інколи бувають випадки, коли вже за 2 місяці власника доводиться викликати спеціалістів сервісного центру. Адже самостійне очищення водонагрівача – заняття досить ризиковане. Тож викликати майстра слід при:

прочистка бойлера

виникненні сторонніх звуків – шум, шипіння при роботі;
тривалій роботі пристрою без вимкнення;
зростанні споживання електроенергії;
частому вмиканні та вимкненні для здійснення підігріву води;
виникненні неприємного запаху та зміні кольору води на жовтий;
виявленні шматочків накипу або піщинок, що виходять із крана з теплою водою.

Залучати фахівців необхідно не в останній момент, а як тільки буде виявлена проблема. Потрібно пам'ятати, що своєчасна систематична профілактика в кілька разів вигідніша, ніж капітальний ремонт бойлера.

 

Сервісний центр А-глобал – швидкий та якісний ремонт бойлерів та профілактичне очищення

Наш сервіс A-Global – найкраще рішення для мешканців Луцька та Волинської області, яким потрібна бойлера чистка. Наші спеціалісти мають профільну освіту, великий досвід роботи, а також регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Оформити заявку ви можете самостійно зателефонувавши на 0507233016 або натиснувши на сайті aglobal.in.ua «Передзвонити вам?» та вказавши ваше ім’я та номер телефону. Це займе лиш кілька хвилин вашого часу. Графік роботи наших майстрів дуже гнучкий, щоб забезпечити максимально зручний час для клієнта. Досвідчений майстер швидко приїде на виклик з усіма необхідними інструментами та професійно виконає свою роботу.

Профілактичне очищення – можливість продовжити термін експлуатації водонагрівача, підвищити його продуктивність, а також знизити витрати на електроенергію. У разі потреби наші професіонали виконають ремонт бойлерів в Луцьку.

A-Global – зробимо свою роботу якісно, швидко та за розумну ціну!