Сучасні опалювальні системи – це досить складні інженерні рішення, для встановлення яких потрібні професіонали. Монтаж системи опалення своїми руками може викликати непередбачувані наслідки для вас та вашої сім’ї. Адже розібратись зі складними процесами без досвіду практично неможливо. Тому цю роботу повинні виконувати відповідні спеціалісти, які мають необхідні знання та вміння, а також дотримуються норм та рекомендацій виробників.

купити газовий котел А-глобал

Непрофесійний монтаж опалення та його наслідки

Самовільний монтаж системи опалення або користування послугами майстрів із сумнівною репутацією може стати причиною удушення чадним газом, пожежі або вибуху, а також призвести до значних матеріальних збитків та навіть смерті.

Наприклад, власник будинку, який встановив газовий котел неправильно, одного разу може увімкнути світло, внаслідок чого станеться загоряння та вибух газоповітряної суміші. В результаті можуть бути пошкоджені стіни в домі. Причиною такої аварії стане самовільне втручання в систему газопостачання.

Чому ж так сталося? Відповідь досить проста – тому, що людина встановила котел із відведенням продуктів згоряння в димохід без розроблення проектної документації та без залучення спеціалізованої організації, яка має дозвільні документи на виконання таких видів робіт. Стався витік газу та відбулося його накопичення у будинку в концентрації, що призвела до вибуху.

Пам’ятайте: встановлення опалення – довготривала інвестиція. Правильно встановлена система прослужить не роки, а навіть десятиліття. Але для цього вам необхідно звертатися лише до професіоналів! Не варто випробовувати долю і намагатися самостійно встановити котел!

Сервіс А-Глобал

Монтаж систем опалення Луцьк від A Global: в чому наші переваги?

Щоб у вас не виникло проблем та неприємних ситуацій, варто звернутися в компанію A-Global, майстри якої забезпечать якісне монтування та налагодження роботи опалювальних пристроїв у вашій оселі. Ми гарантуємо вам правильність виконання робіт та дотримання всіх норм та стандартів монтажу опалення в Луцьку та Волинській області, адже відповідаємо за якість всіх наданих нами послуг. Наші майстри мають багаторічний досвід роботи з різноманітними опалювальними системами. Це дає нам змогу краще розуміти потреби наших клієнтів та пропонувати правильні рішення, які повністю відповідатимуть заявленим замовником характеристикам. А вся система буде введена в експлуатацію в найкоротший термін. Перевагами співпраці з нами можна вважати:

наявність дозвільної документації;сервіс газових котлів луць. ремонт, монтаж А-глобал
оперативне виконання замовлень;
наявність висококваліфікованих спеціалістів в штаті;
використання лише оригінальних комплектуючих та сучасного обладнання;
виїзд спеціалістів для надання консультації на об'єкті;
доступні ціни;
гарантію на виконану роботу.

Ми цінуємо вашу довіру та забезпечимо вам необхідний комфорт!

Скільки коштує монтаж опалення в нашій компанії А-Глобал?

Якщо говорити про ціну монтажу опалення в Луцьку, то вона буде залежати від потужності, типу котла та палива. Введення в експлуатацію конденсаційного котла становить 1250, а традиційного – 750. Вартість технічного обслуговування – 650 грн традиційного та 1000 гривень, якщо котел конденсаційний.

Ми надаємо повний пакет документів, що потрібен для реєстрації пристрою в газовій службі та постановці на гарантійне обслуговування. Крім того, можемо відновити втрачені документи. Послуги з монтажу надаються шість днів на тиждень з пон по сб (09.00–18.00) чи за домовленістю. Телефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті aglobal.in.ua, для докладної інформації про вартість послуг.

Співпраця з нами – це вигідні ціни на монтаж опалення в Луцьку та висока якість наданих послуг. Використовуйте свій час для власних потреб, оскільки монтаж котлів опалення наші професіонали виконають все швидко та якісно! A Global – комфорт, затишок та турбота про ваш дім!

Читайте також: Сервісний центр А-глобал вирішить будь-яку проблему опалення