Газовий котел купити – хороша ідея, адже це обладнання практичне, надійне, ефективне та економне. Проте потрібно знати, як вибрати котел для будинку, щоб він наповнив ваш дім теплом та затишком.

 

Як вибрати газовий котел: корисні поради від aglobal.in.ua

котел для будинку

Купівля газового котла для приватного будинку вимагає скрупульозного підходу, тому що від цієї інвестиції в обладнання залежить рівень комфорту перебування в приміщенні в майбутньому. Ми розкажемо вам, як вибрати газовий котел для будинку, щоб залишитись задоволеним та насолоджуватись теплом багато років.

Для визначення необхідної потужності потрібно провести повний розрахунок теплових втрат будівлі. Вона має бути прорахована правильно, щоб уникнути псування пристрою та появи великих рахунків за газ. Щоб не витрачати свій дорогоцінний час і все правильно підрахувати, можна скористатися спеціальним калькулятором або ж професійною допомогою експертів. Крім того, варто звертати увагу на коефіцієнт корисної дії та продуктивність. Також при виборі газового опалення необхідно знати, які бувають котли, щоб придбати той варіант, який задовольнить всі ваші потреби.

 

Паливні котли: види та переваги

Котли газові – прилади, що передають теплоносію енергію згорілого палива через теплообмінник. Їх класифікують за різними ознаками:

як вибрати котел

  1. Способом монтажу. Підлогові моделі відрізняються значною вагою та габаритами, вимагають окремої котельні для установки, і при цьому мають високу потужність. Це ідеальне рішення для великих приватних будинків. Настінні – часто використовують у квартирах, адже вони малогабаритні та набагато легші.
  2. Кількістю контурів. Одноконтурні – застосовуються лише для прогріву приміщення. Двоконтурні – мають дві функції: обігрів будівлі та води в системі. Тому, якщо вам потрібна гаряча вода, доцільніше встановити двоконтурний. Однак варто враховувати, одночасно забезпечувати опалення він не може. При запуску роботи гарячого водопостачання процес обігріву приміщення зупиняється.
  3. Системою розпалу – п'єзоелемент або електрозапалювання. Останній спосіб зручний тим, що відбувається автоматичне включення та вимкнення пристрою. Це сприяє економії палива, але якщо зникне електроенергія, то подача тепла припиниться. П’єзоелемент вимагає постійного самостійного включення та вимкнення котла. Проте при відсутності електроенергії можна все одно опалювати приміщення. Такі моделі досить прості у використанні та надійні.
  4. Видом камери згоряння. Відкрита – для роботи використовується кисень, який знаходиться в приміщенні, а продукти горіння спрямовані в димохід. Закрита – димовідведення відбувається за допомогою потужного вентилятора чи кулера.

Ознайомившись із видами газових котлів, можна замовити відповідний варіант для дому в онлайн-магазині А-глобал. Представлені в каталозі моделі відрізняються високою продуктивністю, безпечністю, продуманим дизайном.

 

Чому краще котел газовий купити в магазині A-Global?

Якісні газові котли купити можна на сайті aglobal.in.ua за доступною ціною. Замовлення можна зробити в онлайн-режимі чи в телефонному. Широкий модельний ряд дає можливість вибрати та купити котел в Луцьку відповідно до ваших бажань та фінансових можливостей. Якщо не знаєте який котел краще для будинку, то завжди можете проконсультуватись із нашими досвідченими менеджерами.

Привітні консультанти завжди допоможуть вам обрати найкраще рішення, враховуючи усі ваші потреби. Доставка здійснюється перевіреними компаніями-перевізниками – «Нова Пошта», «УкрПошта», «Міст», «Джастін», «Делівері». Також можливий самовивіз із нашого фірмового магазину у Луцьку. Обмін та повернення товарів належної якості здійснюється протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Компанія А-ГЛОБАЛ – твій затишок та комфорт вдома!

Читайте також:  Сервісний центр А-ГЛОБАЛ - Якісний монтаж та обслуговування систем опалення в Луцьку