Щоб в холодну пору року підтримувати в домі оптимальний мікроклімат, необхідно вибрати надійний котел. Адже високоякісна опалювальна система в оселі – запорука вашого затишку і комфорту. Тому в цій статті ми спробуємо розібратися який котел краще купити і чому. Завдяки цій інформації, ви можете задовго до покупки порівняти ці два види котлів, та визначити для себе, який з них буде доцільніше встановити.

 

Де можна купити котел високої якості? Та який котел кращий газовий чи електричний?

Якщо не знаєте, який котел краще купити, то перше, що треба зробити – дізнатися особливості та переваги кожного із них. Наш магазин опалення A Global допоможе вам у цьому. Що ж спільного у цих приладів? Їх можна використовувати не тільки в приватному будинку, а й у квартирі. Також вони мають компактні габарити, стильний мінімалістичний дизайн, високий ККД. Основні переваги газового котла:

який котел кращий газовий чи електричний

простота та зручність у використанні;
довговічність та надійність;
безперервна автоматична подача палива;
високий коефіцієнт корисної дії при невеликому споживанні газу.

Найчастіше такі котли встановлюються в системи опалення котеджів та приватних будинків. Для функціонування такого приладу необхідна газова магістраль. В іншому випадку використання такого типу опалювального обладнання неможливе. До того ж для відведення продуктів згорання палива потрібен димохід. Крім того, для підключення газового обладнання до магістралі потрібні спеціальні дозвільні документи.

Купити електричний котел варто тим людям, хто цінує:

безпечність експлуатації – не виділяє продуктів горіння;
безшумну роботу;
можливість підключення електричного котла в будь-якій зручній для вас кімнаті (не треба облаштовувати димохід, мати окреме приміщення для котельні, організовувати вентиляційну систему);
можливість вибору моделі відповідно до необхідної потужності;
екологічність.

 

Чому купити газовий котел чи електричний на сайті aglobal.in.ua – вдале рішення?

На нашому сайті aglobal.in.ua ви можете купити котел газовий або електричний за вигідною ціною. В каталозі представлені пристрої від відомих та перевірених брендів: NEON, IMMERGAS, BOSCH, ARISTON та інші. Купити електрокотел в Україні в нашому магазині клієнти можуть потужністю від 4,5 до 24 кВт. Варіанти до 20 кВт підходять для індивідуального опалення будинків. А електрокотел купить потужністю до 6 кВт можна, щоб обігріти невелику квартиру.

Досвідчені спеціалісти компанії «А-глобал» також займаються установкою та підключенням газового котла в Луцьку та Волинській області. Фахівці професійно виконують монтаж опалювальної системи, гарантійне та післягарантійне обслуговування, ремонт котлів та їх модернізацію.

Майстер телефонує до клієнта протягом години після подання заявки для узгодження часу приїзду, а потім швидко прибуває на місце для попередньої консультації. Під час установки та підключення котла він використовує лише оригінальні високоякісні запасні частини та комплектуючі. Український інтернет-магазин «А-глобал» – ваш надійний помічник у виборі сучасного опалювального обладнання.

Читайте також:  Сервісний центр А-глобал вирішить будь-яку проблему опалення