Щоб опалювальна система служила вам довгі роки, необхідно піклуватися про надійність її функціонування – своєчасно перевіряти, ремонтувати й оновлювати. Для цього звертайтеся в українську компанію А-Глобал, адже ми гарантуємо вам якісний монтаж опалення, гарантійне та післягарантійне обслуговування, ремонт газових котлів, їх модернізацію.

сервісне обслуговування

A-GLOBAL – монтаж систем опалення швидко та якісно

обслуговування систем опалення

Послуги з монтажу системи опалення в Луцьку та на території області надаються із понеділка по суботу з 09.00 до 18.00 або за домовленістю. Майстри телефонують до клієнта протягом години після подання заявки на підключення газового котла, щоб узгодити час приїзду. Спеціалісти приїжджають в зазначений час на місце робіт для попередньої консультації. У разі потреби вони можуть проконсультувати дистанційно. Під час установки та підключення газового котла в Луцьку використовуються виключно оригінальні нові запчастини та комплектуючі.

Ми докладаємо багато зусиль задля покращення якості надаваних нами послуг. Щороку сервісні інженери підвищують кваліфікацію в навчальних центах виробників та проходять переатестацію. Перед запуском котла наші фахівці перевіряють на відповідність установки технічним регламентам виробника та налаштовують його відповідно до реальних умов, в яких він буде використовуватись.

Монтаж газового котла здійснюється з урахуванням усіх заходів безпеки, згідно з технічними нормами, рекомендаціями виробника, тому обладнання дійсно працюватиме стабільно і ефективно. Після вводу в експлуатацію наші спеціалісти оформлять гарантію та зареєструють обладнання у нашій системі. Потрібен монтаж котла у Волинській області? – Залишайте заявку на сайті aglobal.in.ua!

 

Зв'язатися з нами

 

Обслуговування систем опалення в українській компанії А-Глобал

Наша компанія виконує професійне обслуговування газових котлів, якедопоможе продовжити термін їх експлуатації й підвищити ефективність функціонування. До ТО входить профілактичний огляд та перевірка всіх елементів системи – як внутрішніх, так і зовнішніх. Своєчасне виконання вищевказаних регламентних заходів сприяє зниженню вірогідності виникнення аварійних ситуацій. Завдяки цьому можна на початковому етапі знайти приховані дефекти та позбутися від них.

Крім того, ми надаємо повний пакет документів необхідний для реєстрації після підключення котла в газовій службі та постановки на гарантійне обслуговування, а також відновлюємо втрачену документацію. Для наших клієнтів видача документів здійснюється абсолютно безкоштовно.

Щодо цін на послуги, то введення в експлуатацію традиційного котла – 850 гривень, а конденсаційного – 1250 гривень. Технічне обслуговування газових котлів – 750 грн для традиційного та 1000 грн для конденсаційного. Співпраця з нами – це професійне сервісне обслуговування котлів: ціни – доступні, якість – висока. Використовуйте свій час для власних потреб, адже всі проблеми професіонали візьмуть на себе!

Перейти в каталог товарів

 

Ремонт котла в провідному сервісному центрі A-global

Неможливо наперед передбачити і уникнути всіх можливих несправностей під час експлуатації опалювальної системи. Однак важливо вчасно їх виявити та для власної безпеки викликати професіоналів, які працюють в нашому сервісному центрі. Велика кількість штатних сертифікованих фахівців та наявність якісних оригінальних комплектуючих від перевірених постачальників дозволяє нам проводити ремонт газових котлів в Луцьку в найкоротші терміни. Ремонтні роботи проводяться в опалювальний сезон – щодня з восьмої години ранку. Багаторічний досвід співробітників дозволяє швидко виявити та усунути проблему. Крім того, варто зазначити інші переваги співпраці:

сервіс котлів луцьк

наявність усієї необхідної дозвільної документації;
швидке виконання замовлень;
висока якість наданих послуг;
висококваліфіковані фахівці в штаті, що мають десятирічний досвід;
виїзд спеціалістів для консультації на об'єкт;
лояльна цінова політика;
гарантійний супровід реалізованих об’єктів;
кілька способів оплати.

Зв'язатися з нами

Звертаючись до професіоналів, ви можете бути впевнені в безпеці та справності ваших пристроїв. Робота буде виконана відповідно до технічного регламенту та на високому рівні, тому ви гарантовано отримаєте хороший результат.

Aglobal.in.ua – якщо вдома затишно і тепло, ти здатен на глобальні речі.