Кількість
|
Вартість
|
||
|
Стабілізатори напруги з доставкою від інтернет-магазину «А-ГЛОБАЛ»
Стабілізатор — це електричне з'єднання дискретних компонентів або електричного компонента, засноване на принципі інтегральної схеми, яка дозволяє стабілізувати вихідну напругу чи струм при зміні вихідного струму, вхідної напруги і температури навколишнього середовища.
На додаток до ефектів стабілізації (що означає регулювання до постійного значення), кожен тип стабілізатора більш-менш знижує змінну складову вихідної напруги (пульсації) і, таким чином, працює як фільтр.
Завдання стабілізатора напруги — підтримувати постійну напругу або в межах допустимого відхилення на виході при зміні струму навантаження або при зміні (коливаннях) вхідної напруги. Вони діляться на дві групи — параметричні і зворотні (дегенеративні).
Призначення стабілізатора напруги ціна на який вас здивує
Стабілізатори напруги забезпечують постійну кількість електричного струму для електронних пристроїв, таких як котли, газові колонки, водонагрівачі та інші, коли струм змінюється в будинку або офісі. Скачки і раптові падіння потужності можуть викликати серйозні пошкодження комп'ютерів та іншої чутливої електроніки. Стабілізатори напруги зберігають потужність і подають харчування зі свого резерву на підключені пристрої, які перевищують коливання потужності.
Є моделі стабілізаторів напруги що включені в універсальне джерело живлення. ДБЖ — це свого роду система резервних батарей. Такий пристрій гарантує роботу комп'ютерів після відключення електроживлення ще якийсь час. За цей період часу комп'ютер можна безпечно відключити і уникнути втрати важливих даних і псування техніки.
Звичайний робочий процес стабілізатора напруги
Деякі нюанси в роботі різних моделей відрізняються, але суть залишається та ж. Стабілізатор напруги, підключений до електричної розетки, яка приймає в стабілізаторі серію конденсаторів або батарейних блоків. Конденсатори зберігають заряд, навіть якщо струм в розетці змінюється. Кожен блок, підключений до стабілізатора, буде отримувати живлення від конденсаторів або акумулятора, а не безпосередньо від розетки. Оскільки устаткування відводить струм від конденсаторів, потужність, яка надходить з розетки, продовжить заряджати їх.
Стабілізатори напруги з підсилювачами
Для компенсації нижчого діапазону потужності від стабілізатора напруги, деякі варіанти пристроїв включають в себе підсилювач. Підсилювач здатний підвищити напругу, яка заряджає конденсатори і батареї, щоб вони не страждали від підвищеного кількості енергії, споживаної обладнанням при зміні струму. У багатьох пристроях підсилювач залишається вимкненим, коли вихідна напруга стабільно, напруга повинна почати падати, однак підсилювач буде включений для підтримки постійної вхідної потужності на конденсаторах. Це дозволяє обладнанню споживати більше енергії від конденсаторів і батарей. Хоча це покращує характеристики стабілізаторів напруги і електричного обладнання, підсилювачі значно підвищують вартість і габарити пристрою.
Де в Луцьку купити стабілізатор напруги?
Ознайомтеся з асортиментом інтернет-магазину «А-ГЛОБАЛ» і підберіть з каталогу потрібну модель:
- АСН-250;
- АСН-350 С;
- АСН-300 Н;
- АСН-600;
- АСН -1000
Детальну інформацію про конкретний товар ви можете прочитати на нашому сайті. Всі пристрої призначені для функціонування побутових електричних приладів, які споживають потужність в розмірі 350 Вт від мережі 220 В. Є моделі, які можуть працювати як в горизонтальному так і у вертикальному положенні. У деяких в наборі йдуть дюбеля.