Компанія А-ГЛОБАЛ допомагає тисячам клієнтів поліпшити свої житлові умови за допомогою встановлення якісних енергоефективних інноваційних систем опалення та гарячого водопостачання. Тут ви знайдете все для того, щоб зробити будинок затишним, комфортним та безпечним.

Величезний досвід роботи, раціональна організація робочих процесів, досвідчені та кваліфіковані фахівці дозволяють нам забезпечити клієнтам високий рівень якості послуг. Ми – ексклюзивний представник ТМ «СВОД» у Волинській області, офіційний партнер італійського заводу ITALTHERM, офіційний дилер з продажу та монтажу виробів IMMERGAS, RODA, LEBERG на території України. Наша компанія отримала звання найкращий продавець TM ITALTHERM в області з 2019 року та TM IMMERGAS з 2021.

Довіра, чесність, якість – А-ГЛОБАЛ!

 

НАША КОМАНДА

Керівник сервісного центру А-глобалДиректор А-глобалСпеціаліст А-глобал

Зліва на право:

Козлов Василь Якимович - Керівник сервісного центру "А-ГЛОБАЛ". Найкращий у Волинській області інженер з ремонту газового обладнання.

Козлов Олександр Васильович - Директор. Молодий, спортивний, креативний, амбітний - переможець Премії ''Люди року-2016, Волинь'' у номінації Меценат року, не зупиняється на досягнутому, розвивається, та з кожним роком піднімає рейтинг компанії.

Кужель Михайло Володимирович - спеціаліст широкого профілю, кращий з монтажу та ремонту систем опалення.

 

колектив а-глобал

Магазини сантехніки Луцьк aglobal.in.ua: історія заснування бренду та основні здобутки

Наша історія має глибоке коріння – магазин опалення в Луцьку почав працювати у 2012 році. За цей час він завоював довіру та повагу багатьох покупців на українському ринку. Все почалось з відкриття невеликого офлайн-магазину, на базі якого всього через шість місяців було створено сервісний центр.

З перших днів свого існування ми поставили собі за мету зробити покупку кліматичного обладнання максимально простою та комфортною для клієнтів. Директор компанії – Козлов Олександр Васильович, який із 18 років працює у сфері продажу та монтажу опалювальної техніки в Луцьку. Молодий, спортивний, креативний та амбітний чоловік створив свій бізнес, надихнувшись роботою батька, який працював інженером сервісної служби по ремонту газових котлів. Олександр Васильович – переможець Премії «Люди року–2016. Волинь» у номінації «Меценат року». Завдяки йому та злагодженій команді компанія не зупиняється на досягнутому, розвивається, досягає своїх цілей та добивається успіхів.

Варто зазначити, що сьогодні A-Global є:

членом Волинської торгово-промислової палати;
членом Торгово-промислової палати України;
учасником громадської спілки «Асоціації інсталяторів інженерних систем»;
партнером Міжнародної виставки-фестивалю в Україні для монтажників та проектантів систем опалення, водопостачання й кондиціювання Install Fest.

Ми першими у Волинській області почали надавати повний спектр послуг: від індивідуального підбору, продажу систем опалення до їх монтажу та гарантійного й післягарантійного обслуговування. Крім того, ексклюзивно для своїх покупців розпочали програму утилізації обладнання, термін експлуатації якого уже завершився.

магазин а глобал

Сервіс А-ГЛОБАЛЗМІ про насПереглянути каталог

А-ГЛОБАЛ – твій затишок та комфорт вдома.

 

Швидкий та доступний монтаж системи опалення

Правильне функціонування опалювальної техніки залежить не тільки від її вибору, а й від якісної установки. Наша компанія пропонує професійні послуги монтажу систем опалення в Луцьку, а також налагодження та ремонту. Змонтовані системи повністю відповідають вимогам державних стандартів якості та останнім тенденціям у сфері безпеки й енергоефективності. Високий рівень планування та контролю робіт підтверджується гарантією.

Монтаж і обслуговування систем опалення в Волинській області здійснюється професіоналами, якісистематично проходять навчання, майстер-класи та відвідують спеціалізовані виставки для підвищення свого професійного рівня. Залежно від запитів замовника, спеціалісти виконають проект будь-якої складності та підберуть енергоефективні прилади.

 

Зв'язатись з нами

 

Інтернет-магазин опалювальної техніки А-глобал – комфорт, затишок та турбота про ваш дім

Метою створення інтернет-магазину сантехніки було максимально спростити замовникам процес вибору і купівлі, а також зробити його швидким та приємним. Перевагами співробітництва можна вважати:

високу якість продукції;
лояльна цінова політика;
можливість повернення або обміну товарів протягом чотирнадцяти днів;
зручність оформлення замовлення на сайті;
професійні консультації – менеджери допоможуть знайти варіант для кожного;
широкий вибір варіантів доставки та оплати.

В нашому магазині ви зможете вибрати та замовити сантехніку чи опалювальну техніку в онлайн-режимі досить швидко та за приємною ціною. Наші менеджери – висококваліфіковані фахівці, які підкажуть вам оптимальний варіант на ваш запит, допоможуть розрахувати попередню вартість замовлення, повідомлять про актуальні акції та знижки. Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти завжди були задоволені якістю наданих компанією послуг. Щиро сподіваємося, що співпраця з нами залишить у вас тільки приємні емоції.

A-Global – для нас глобально важлива ваша довіра!