У воді можуть розвиватися патогенні мікроорганізми чи міститися інші шкідливі домішки – залізо, хлор, аміак і навіть сірководень. Основне завдання фільтрів для води – зробити її безпечною, смачною та корисною, а також запобігти утворенню накипу на поверхні нагрівальних елементів. Завдяки їм ви зможете користуватися чистою водою, а техніка в домі буде працювати ефективно протягом тривалого часу. Хочете забезпечити себе та своїх рідних якісною водою? Не знаєте, де знайти якісні фільтри для питної води? Обирайте фільтр СВОД українського виробництва, який є в нашому магазині А-глобал.

 

Кілька причин купити фільтр для води української торгової марки Svod

Фільтри СВОД – це якісні системи для очищення води, які ефективно працюють в умовах широкого температурного діапазону. Вода після фільтру зберігає свої властивості та абсолютно безпечна для природи та здоров'я людини. СВОД фільтр має багато переваг:

фільтри для води аглобал

легко встановлюється та довго експлуатується;
захищає нагрівальний елемент від утворення накипу та корозії;
підвищує термін служби вашого сантехнічного обладнання;
сприяє усуненню металевого запаху та смаку;
знижує вміст у воді важких металів, хлору та сірководню;
перешкоджає утворенню іржавих плям на сантехнічному обладнанні;
забезпечує безперебійну роботу вашої побутової техніки при одночасному зниженні витрати енергії.

В онлайн-каталозі нашого магазину aglobal.in.ua представлені різні варіанти фільтрів від цього бренду: моделі для знезалізнення, механічної очистки, для пом’якшення, а також антинакипні та комбіновані фільтри. Двоступеневий захист спрямований на те, щоб продовжити термін служби вашої техніки якомога довше. Позбавляючись вапняного нальоту та солей ви не тільки зекономите свій бюджет на ремонті, але й на опаленні, адже витрачається менше електроенергії завдяки стовідсоткової ефективності чистої поверхні нагрівальних елементів. Фільтри Svod не мають світових аналогів за широтою спектру застосування та об’ємом оброблюваної води.

Читайте також:  Як часто міняти картриджі у фільтр-колбі

 

Які ще фільтри для води купити ви зможете в нашому магазині?

Наш інтернет-магазин A Global пропонує вам й інші високоякісні системи фільтрації від брендів: Bio+Systems та OasisPRO з офіційною гарантією від виробника. Ви можете вибрати та замовити необхідні вам фільтри проти накипу, для знезалізнення, стандартні колби механічного очищення, фільтри-колби та комбіновані варіанти. Вся представлена продукція має сертифікати відповідності, які підтверджують її високу якість. Якщо перед покупкою системи водоочищення, ви ще вагаєтесь щодо правильності свого вибору, то наші досвідчені менеджери обов’язково підкажуть вам модель, що задовольнить усі ваші запити. Довіра, чесність, якість – A-Global.

 

Професійне встановлення фільтра для води в Луцьку та області

Фільтрів для води встановлення ви можете виконати самостійно згідно з інструкцією, або ж довірити цю справу професіоналам. Докладну інформацію як встановити чи замінити фільтр своїми руками ви також можете прочитати в статті на нашому сайті. Однак без наявності відповідних знань та умінь самостійна установка системи водоочищення може бути складною.

Тому наш сервісний центр А-глобал пропонує свої послуги зі встановлення фільтрів для очищення води. Однак варто зазначити, що наші спеціалісти працюють по місту Луцьк та Волинській області. Досвідчений майстер приїде в зазначений час та виконає монтаж швидко та якісно. Після виконаної роботи, спеціаліст проведе вам докладний інструктаж щодо експлуатації встановленого обладнання. Зверніть увагу, що правильний монтаж – це гарантія чистої, безпечної води у вашому домі.

A Global – для нас глобально важлива ваша довіра!