Змішувачі для ванної можуть бути настінними, прихованими або стоячими, одно- або дворучними, для ванни, умивальника, біде, змішувачі для душу, оснащені рядом додаткових зручностей, або в базовій версії. Як вибрати ті, які ідеально підходять для ванної кімнати і відповідають нашим повсякденним очікуванням? Ось кілька порад, які слід пам'ятати, здійснюючи покупки.

Змішувачі для ванних кімнат, як і багато інших дрібних і, здавалося б, другорядних елементів обладнання для наших будинків і квартир, дуже часто вибираються в самому кінці ремонтних і будівельних робіт. Буває, що, втомившись від метушіння при здійсненні покупок більш великих і помітних речей, таких як: душова кабіна, ванна, плитка або меблі, ми не приділяємо цьому вибору стільки уваги, скільки треба було б. Шкода, адже від цього пристрою залежить комфорт повсякденної гігієни. Адже немає нічого більш прикрого, ніж постійно капаючі краплі, неефективне регулювання температури проточної води або неекономічне рішення, яке гарантуватиме високу витрату води.

Адаптуємо змішувачі під установку і кераміку

Отже, на що слід звернути увагу при покупці змішувача? Перш за все, змішувачі повинні відповідати розташуванню і, якщо ми не плануємо капітальний ремонт, існуючим гідравлічним установкам. Звичайно, якщо ми можемо дозволити собі великі зміни — у нас є всі моделі в межах досяжності.

По-друге, змішувач повинен відповідати кераміці. Причому не тільки естетично, але і за параметрами. Важливі розмір і кут виливу — немає нічого гіршого, ніж занадто великий або надто маленький змішувач по відношенню до умивальника або ванни, а також функції, запропоновані даною моделлю — наприклад, наявність душової лійки. Незважаючи на гадану простоту, навіть такі помилки трапляються в ремонтній метушні. Змішувачі TOPAZ — це безперечно найкраща колекція, яка включає в себе різні типи моделей. З переліку яких ми можемо вибирати відповідно до наших потреб. Змішувачі бренду ТОПАЗ - це пристрої для раковини, біде, ванни й душа.

Купуємо не тільки очима

У салонах для ванних кімнат і в магазинах товарів для будинку широкий вибір змішувачів може викликати у вас запаморочення. Ми можемо вибрати моделі в багатьох стилях: від стилізованих і ретро, від універсальних до повністю сучасних, а також у багатьох кольорах, крім традиційно хромованих, є: білий, чорний, червоний і навіть зі скляними вставками. Нарешті, є одинарні та подвійні, вентильні та ричагові, настінні і стоячі, великі і значні, а також мінімалістичні маленькі. Що ми виберемо, залежить тільки від нашого смаку.

Однак варто підкреслити, що важливі не тільки естетичні аспекти. Не менш важливі технічні параметри, зумовлені типом моделі і використовуваними в ній додатковими рішеннями. Вибираючи вентильний змішувач, наприклад, ми повинні знати, що він менш економічний, ніж ричаговий. Це тому, що регулювання температури складніше і займає більше часу. З іншого боку, використання аератора в змішувачі деяких моделей, який буде адекватно аерувати струмінь, значно знизить споживання води.

Також звернемо увагу на використання інших рішень: змішувач з термостатом гарантує нам уникнення незручного налаштування температури, а з термозамком — протікання занадто гарячого струменю і можливих опіків. Це дуже важливо, особливо якщо ванна буде використовуватися маленькими дітьми або літніми людьми.

Також необхідно дізнатися у продавця про довговічність та якості цікавих для нас моделей і думкою про бренд. Певним показником якості може бути термін гарантії, що надається виробником: чим довше — тим краще.