Сьогодні популярність обігрівачів керамічних на українському ринку кожного дня збільшується. Чим же вони завоювали серця багатьох українців? Спробуємо розібратися у цій статті.

 

Керамічні обігрівачі: особливості та переваги

Керамічний обігрівач – це пристрій, виготовлений з металу, всередині якого розташована плита. Він може використовуватися не тільки як додаткове джерело обігріву, але й замінити газове опалення. Перевагами такого рішення можна вважати:

керамічний обігрівач аглобал купити

списокЕнергоефективність та економічність. Невеликі витрати енергії на підтримання комфортної температури в приміщенні роблять обігрівач керамічний вигіднішим, ніж інші системи обігріву. Пристрій після виключення з мережі, продовжує ще півгодини віддавати тепло в навколишній простір, що економить витрати на електроенергію. Вся система в середньому працює 5–7 годин на добу.
списокУніверсальність. Економний обігрівач можна встановити у будь-якому приміщенні (навіть з підвищеною вологістю), повністю замінюючи центральну систему опалення.
списокДоступну ціну. Купити обігрівач електричний простіше та дешевше, ніж котел, радіатор або іншу опалювальну техніку.
списокЕкологічність та безпечність. Вони не виділяють шкідливих речовин при нагріванні, стійкі до корозії, а також легко чистяться. Передня панель нагрівається до 70 градусів, що також гарантує безпечне використання, адже, якщо доторкнутися до неї, то не залишиться опіку.
списокПросту установку. Встановити обігрівач можна самостійно. Досить його розмістити там, де необхідно та під’єднати до джерела живлення. Установка можлива як на підлогу, так і на стіну.
списокКомпактність. Прилади мають невеликі габарити й не займають багато вільного простору.
списокПривабливий зовнішній вигляд. Широкий вибір кольорових рішень дозволяє підібрати теплову панель так, що вона буде ідеально поєднуватися з дизайном вашого дому.
списокБезшумну роботу. Працює обігрівач не створюючи шуму, що дуже важливо для вашого комфорту.
списокПростоту в обслуговуванні. Завдяки монолітній конструкції обігрівач практично не потребує обслуговування. З теплової панелі періодично потрібно протирати пил.

На сайті aglobal.in.ua ви знайдете моделі на будь-який смак, як стандартні, так і дизайнерські рішення з різноманітними малюнками.

Читайте також:  Топ-6 дизайн обігрівачів зі стильним українським дизайном на А-глобал

 

Чому варто купити керамічний обігрівач в компанії A Global?

обігрівач керамічний купити aglobal

Магазин А-глобал пропонує покупцям багато моделей теплових панелей з різними характеристиками, завдяки чому можна підібрати обігрівач, який буде прийнятний за ціною та матиме потрібні функції. Купити енергозберігаючий обігрівач ви можете різної потужності від брендів: TEPLOCeramic, UDEN-S, UDENS. Доставка по Україні здійснюється за допомогою «УкрПошти», «Нової Пошти», Meest, Justin, Delivery. Обмін чи повернення купленого товару можливі протягом двох тижнів з моменту отримання замовлення.

Купити обігрівач у нашому онлайн-магазині A-Global дуже просто та вигідно. Ми продаємо тільки сертифіковану продукцію з офіційною гарантією від виробника. У разі потреби наші консультанти завжди допоможуть з вибором.

А-ГЛОБАЛ – твій затишок та комфорт вдома!