Вибираючи котел, варто звертати увагу на надійність виробника та, звичайно, ж на вартість продукції. У цій статті ми розкажемо вам про систему ціноутворення та що на неї впливає.

 

Immergas котел: у чому його переваги?

Immergas – це відомий італійський виробник газових котлів, який працює на ринку з 2002 року. Компанія має десять виробничих ліній, які дозволяють створювати різноманітне опалювальне обладнання. Продукція цієї торгової марки представлена в сорока трьох країнах світу. Сьогодні виробник пропонує традиційні, конденсаційні моделі та гібридні системи. Серед головних переваг котлів Іммергаз можна відзначити:

котел імергаз

компактні розміри, що дозволяють їх використовувати в системі опалення будинку у випадках, коли немає достатньо місця для облаштування окремої котельні;
невелику вагу;
італійську збірку;
низький рівень шуму;
низький рівень споживання енергії;
тривалий термін експлуатації;
великий асортимент моделей, що задовольнить потреби навіть найвибагливішого покупця.

Усі котли торгової марки Immergas виготовляються на сучасному заводі в Італії згідно з усіма європейськими стандартами якості та мають сертифікати відповідності міжнародного зразка. Їх вибирають ті покупці, чиї вимоги повністю компенсуються високоефективним, ультрасучасним газовим обладнанням преміального сегмента. У кожен імергаз котел вмонтовано модуль багаторівневого захисту, який оберігає систему від можливої некоректної роботи. Пристрої поєднують в собі традиційно високу якість та новітні технології. Компанія постійно стежить за збереженням оптимального співвідношення «ціна-якість-ефективність», що стає ще однією перевагою товарів цього виробника. Котел Імергаз – це обладнання, яке заслуговує на вашу увагу!

 

Від чого залежать ціни на газові котли?

Газове обладнання від перевіреного бренду – вигідне придбання. Ціни на котли газові залежать від їх основних характеристик:

  1. Кількості контурів – одно або двоконтурні моделі. Одноконтурний – дешевший.
  2. Способу монтажу. Більшість настінних моделей дешевші підлогових.
  3. Кількості теплообмінників. Роздільні теплообмінники або один бітермічний.
  4. Матеріалу теплообмінників. Найвищу вартість мають мідні, в порівнянні з аналогами із чавуну та заліза.
  5. Потужності. Чим потужніший, тим дорожчий.
  6. Типу камери згоряння (відкрита чи закрита). Останні моделі з примусовою тягою – сучасніші, тому дорожчі, але при цьому виключають потрапляння продуктів згоряння газу в повітря.

При виборі слід орієнтуватись не тільки на ціну, а й враховувати потреби вашого житла – тип будівлі, площу приміщення.

Читайте також:  Газовий котел для будинку: Види, особливості, характеристики

 

Чому варто котел Імергаз купити в онлайн-магазині aglobal.in.ua?

купити котел імергаз

Вигідно купити котел Immergas можна в нашому інтернет-магазині A GLOBAL, адже працюючи безпосередньо з виробниками та постачальниками, ми маємо можливість підтримувати лояльну цінову політику. Співпрацюючи з нами, ви можете самостійно оцінити наші переваги:

10-річний досвід на ринку опалювальної техніки.
Швидка доставка по Україні.
Зручність оформлення замовлення на сайті.
Наявність різних способів оплати.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Оригінальна продукція від перевіреного виробника.
Наявність сертифікатів якості та офіційної гарантії від виробника.

Щоб купити газові котли, заповніть онлайн-форму або зверніться до менеджерів нашого магазину за номером, вказаним на сайті. Якщо не знаєте який варіант обрати, рекомендуємо вам проконсультуватися перед покупкою із нашими досвідченими менеджерами. Якщо ви мешкаєте в Луцьку чи у Волинській області, то зможете замовити швидкий та якісний монтаж газового котла immergas в нашому сервісному центрі Аглобал. Не втрачайте дорогоцінного часу, швидше купуйте якісні товари від відомого європейського бренду!

Довіра, чесність, якість – А-глобал!