Очищення води, що надходить у квартири та будинки, сьогодні стало необхідністю, адже її якість часто не відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Найкраще рішення для водоочищення – це фільтри колби, які дозволяють позбавитися від механічних домішок і шкідливих речовин, що містяться в питній воді. Однак необхідно відповідально підійти до питання вибору оптимального для вас фільтра на воду, а також регулярно міняти картриджі.

картриджі для фільтрів води

Картриджі для фільтрів води: види та особливості

Картриджі до фільтрів – це змінні елементи конструкції, що виконують різноманітні функції, залежно від їх виду та матеріалів виготовлення. Вони складаються з корпусу та фільтруючого завантаження всередині чи щільно спресованого спеціального матеріалу. Картриджі застосовуються не тільки для очищення води, а й для захисту побутових електроприладів. За призначенням вони бувають:

механічні – для усунення механічних домішок (іржі, піску, мулу);
вугільні або адсорбційні – для ефективного усунення хлору та його похідних, різноманітних органічних речовин;
для пом’якшення – видалення солей важких металів;
для видалення тривалентного заліза;
для мінералізації та олужнення.

Картриджі також відрізняються між собою за розміром (типорозміром). Чим більший розмір моделі, тим більший у неї ресурс та швидкість фільтрації.

Читайте також:  Який фільтр обрати для очистки води та що потрібно знати про них

 

Як часто міняти картридж у фільтрі? – Поради спеціалістів А-глобал

купити фільтр для води

Змінювати картридж для фільтра води слід регулярно. Причин для цього існує кілька:

засмічений картридж уповільнює фільтраційний процес;
знижується якість води через високий вміст нерозчинних частинок;
засмічений фільтр стає не лише не дієвим, але й небезпечним для здоров’я через велику кількість бруду, шкідливих елементів.

Є ознаки, які вказують на те, що вам потрібно придбати нову касету. Серед основних:

смак відфільтрованої води змінився та з'явився сторонній запах;
після кип’ятіння відфільтрованої води утворюється накип.

Періодичність зміни фільтрувального картриджа залежить від багатьох причин. Насамперед від чистоти води, яка потрапляє у фільтр по трубах. Якщо у вас досить неякісна вода – жорстка, мутна, має неприємний запах, то фільтр буде забруднюватися та забиватися у вас досить швидко.

Крім того, щоб дізнатися частоту зміни касет, слід уважно прочитати інструкцію до виробу. В основному, рекомендований період там вказаний. Для забезпечення ефективного очищення питної води, рекомендується змінювати картридж відповідно до рекомендацій заводу-виробника. До того ж, можна ще стежити за кількістю води, яку було пропущено через фільтр. Оскільки в інструкції може бути вказано літраж, після якого потрібна заміна цього виробу.

Ми рекомендуємо перший раз картридж у фільтрі колбі для води змінити через чотири-шість місяців експлуатації, та коригувати періодичність залежно від ступеня забруднення. Зазвичай, заміна потрібна через пів року. Купити картридж для води до свого фільтра ви можете в нашому онлайн-магазині А-глобал з доставкою по Україні.

Компанія A-GLOBAL – ваша можливість вигідно купити фільтри для води

В нашому інтернет-магазині сантехніки A-GLOBAL ви можете купити фільтр для води та якісний фільтрувальний картридж до нього. Ціна представлених в каталозі виробів варіюється в залежності від конструктивних особливостей, типу, розміру, матеріалу основи, виробника. Завдяки постійній співпраці з компаніями-виробниками вартість продукції приємно порадує кожного. Оформити заявку на сайті легко, безпечно та зручно. Необхідно вибрати товар, прочитати опис, характеристики – і зробити замовлення в кілька кліків. При виникненні додаткових питань, зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину aglobal.in.ua. Фахівець проконсультує та допоможе вибрати необхідний товар.

A Global –для нас глобально важлива ваша довіра!