Вибираючи котел для своєї оселі, важливо знати, які бувають їх види та особливості роботи цих пристроїв. В цій статті ми допоможемо вам розібратися, адже ви вибираєте опалювальну систему не на сезон і навіть не на п'ять, а на десятиліття.

купити двоконтурний газовий котел

 

Двоконтурний газовий котел: особливості та переваги

Котел газовий двоконтурний забезпечує функціонування відразу двох систем – опалення та гарячого водопостачання. Перевагами такого рішення можна вважати:

високу енергоефективність – пристрій витрачає мінімальний об’єм природного газу;
хорошу продуктивність;
невеликі габарити;
можливість нагріти тільки таку кількість води, яка необхідна в цей момент.

При виборі такого варіанту, потрібно враховувати, що для ефективного теплопостачання будинку площею 130 м² цілком достатньо пристрою, розрахованого на 15–20 кВт. При цьому для нагріву проточної води для одного крана чи однієї точки її забору необхідно не менше 10 кВт. Це означає, що відкривши одночасно два крани в різних кімнатах, буде відчутне різке зниження температури води. Отже, така опалювальна система цілком успішно працюватиме, забезпечуючи дім теплом та гарячою водою, допоки гаряча вода витрачається виключно через один кран.

Моделі з двома контурами призначені для невеликих будинків чи квартир, в яких точки розбору гарячої води знаходяться недалеко від котла. Вони відрізняються надійністю та легкістю в роботі, а також мають довгий термін служби.

Сервіс А-Глобал

 

Одноконтурний котел: коли його варто обрати для своєї оселі?

Єдине завдання одноконтурного газового котла – обігрів житла. В основному такі моделі трохи дешевші, ніж двоконтурні аналоги, адже у них немає теплообмінника для нагріву води. Тому для цього до нього потрібно під'єднати накопичувальний резервуар зі вбудованим теплообмінником – бойлер непрямого нагріву. Перевагами котла з одним контуром є:

легке обслуговування;
доступна вартість;
ефективний обігрів приміщень різної площі.

Який же краще купити газовий котел двоконтурний чи одноконтурний? Універсальної відповіді на це питання немає, оскільки кожен користувач робить вибір відповідно до призначення пристрою та особливостей дому. Враховуючи всю наведену вище інформацію, робимо висновок: купити двоконтурний газовий котел можна для невеликих будинків з невисоким споживанням гарячої води. Але коли у квартирі або будинку проживає чотири особи або більше, краще купити одноконтурний котел та додатковий бойлер, поєднання яких дозволить розв’язати проблему із необхідністю великої кількості гарячої води, а також її температурними коливаннями. Завдяки додатковим трубам, гаряча вода постійно циркулюватиме в системі гарячого водопостачання, проходячи через бойлер, в якому буде підтримуватись задана температура.

 

Установка систем опалення Луцьк та інші послуги онлайн-магазину aglobal.in.ua

Якщо ви завітаєте в наш магазин A-Global, то можете не сумніватися, що зробите правильний вибір. Наші привітні консультанти запропонують вам купити котел газовий з необхідною кількістю контурів від перевіреного бренду, який відповідатиме вашим побажанням та можливостям.

В нашій компанії А-Глобал клієнт зможе не лише купити двоконтурний котел або інший варіант, а й замовити швидкий та якісний монтаж в Луцьку опалення та на території Волинської області. Для цього йому необхідно подати заявку на сайті. Потім майстер зателефонує до клієнта, щоб узгодити час приїзду. Спеціаліст приїжджає в зазначений час на місце робіт для попередньої консультації. Якщо замовнику так зручніше, то майстер зможе проконсультувати його дистанційно. В процесі монтажу наш досвідчений спеціаліст використовує лише оригінальні запасні частини та комплектуючі, завдяки чому забезпечується висока якість наданих послуг. Інтернет-магазин А-ГЛОБАЛ – твій затишок та комфорт вдома!

Читайте також:  Який котел краще обрати в 2022 році: газовий чи електричний?