На жаль, сьогодні в Україні якість води, що тече з крана, не на найвищому рівні. Часто вона не відповідає санітарним нормам та потребує попереднього очищення. З водою з-під крана ми випиваємо неорганічні мінеральні речовини, бактерії, мікроорганізми, хлор, пестициди, хімікати тощо. Всі ці сполуки накопичуються в тканинах тіла, що пізніше може призвести до серйозних захворювань. Зважаючи на значний негативний вплив на здоров’я описаних елементів, спеціалісти рекомендують очищати воду перед споживанням. Розв’язати цю проблему допоможуть фільтри для очищення води.

 

Очищення води від української компанії А-глобал: для чого це потрібно?

Питна вода повинна бути безпечною, смачною та корисною. Для цього вам потрібно знати, як очистити воду. Існують різні способи очищення води: кип’ятіння, відстоювання, заморожування, настоювання на мінералах, але найкращий, звичайно, це – якісні фільтри. Такі пристрої знезаражують воду, видаляють із неї механічні частинки, важкі метали, хлор та хлорорганічні сполуки, залізо та ін. Якісна система фільтрації води – запорука людської безпеки. Завдяки їй ви та ваші рідні споживатимуть чисту воду.

А найголовніше – при очищенні зберігаються всі потрібні нашому організму корисні елементи, а повністю зникає неприємний запах та каламутність. Після такого очищення вода стає м'якою та має приємний смак. Отримувати задоволення в побуті від використання ідеально чистої води, корисної для здоров'я та комфортною для життя ви зможете, замовивши продукцію в A-GLOBAL.

 

Чому краще купити фільтр для води в онлайн-магазині aglobal.in.ua?

очищення води

Вигідно купити фільтри для води можна в магазині А Глобал. Ми пропонуємо великий вибір доступних рішень від відомих брендів: BIO + SYSTEMS, «СВОД», Oasis Pro, Optima тощо.В каталозі також представлені картриджі та різноманітні комплектуючі. Бездоганна якість продукції та демократичні ціни – це те, що неодмінно вас порадує.

Замовляючи системи водоочищення клієнт зможе детально ознайомитися з описом приладу, його технічними характеристиками в онлайн-режимі. Наші фільтри для води мають багато переваг:

➨ максимально прості у використанні;
➨ гарантують якісний результат;
➨ відрізняються тривалим терміном експлуатації.

В онлайн-каталозі доступні: багаторівневі системи, фільтри-колби, системи комплексного очищення та системи зворотного осмосу. Проточні фільтри характеризуються довговічністю та компактними розмірами. Вчасно змінюючи картриджі, вони видалятимуть шкідливі речовини та механічні домішки, включаючи важкі метали. Нові картриджі для фільтрів води купити можна в нашому інтернет-магазині з доставкою у свій населений пункт. Міняти їх необхідно кожні 3–6 місяців.

Переглянути каталог

Фільтри-колби вбудовуються в систему водопроводу та мають компактні габарити, тому вимагають мінімум вільного простору для монтажу. На початковому етапі вода очищається від великих часток, мулу, іржі, а потім – від бактерій та мікроорганізмів.

Найбільш ефективною вважаються системи зворотного осмосу, адже вони дозволяють отримувати воду дуже високої якості (наближену до дистильованої). Очищення здійснюється на молекулярному рівні, завдяки чому видаляється до 98% забруднень.

Якщо вам складно вибрати потрібний товар, то рекомендуємо звернутися за консультацією до менеджера магазину. Експерт розповість про основні особливості пристрою та допоможе підібрати оптимальне рішення, враховуючи ваші вимоги й фінансові можливості. Також перевагами співпраці з нами можна вважати:

✔ широкий вибір продукції;
✔ гарантію на весь товар;
✔ швидку доставку по Україні за допомогою «Нової Пошти», «Укрпошти», Justin, Delivery. Meest;
✔ можливість самовивезення із фірмового магазину;
✔ зручні форми оплати.

Пийте лише якісну очищену воду, а про це подбає компанія «А-глобал»!

Читайте також:  Як подолати залежність від центрального опалення та зекономити. A-Global - ми дбаємо про ваш комфорт