Стан води, яку людина використовує в побуті та для пиття – це один із визначальних чинників, що впливає на тривалість її життя. На жаль, вода не завжди відповідає хімічним та мікробіологічним нормам. Усунути цю проблему можна за допомогою фільтру води для будинку. Обирати систему фільтрації необхідно залежно від стану води, яка надходить до вашого дому.

Існує кілька видів побутових фільтрів: проточні, мембранні та системи зворотного осмосу. Проточні моделі досить продуктивні. Їх необхідно використовувати лише для водопровідної води. Головне при використанні – вчасно проводити заміну картриджів. Мембранний – потужний водоочищувач, який відрізняється великою продуктивністю — 1,5–2,5 л у хвилину. Ступінь очищення такого пристрою – вище середнього. Зворотний осмос – найкраще рішення, адже використовуються напівпроникні мембрани, завдяки яким здійснюється очищення води на молекулярному рівні.

 

Як підключити фільтр для води своїми руками?

фільтри для води

Після того як ви обрали водоочисне обладнання, що підходить вам найбільше, слід дізнатися як правильно підключити фільтр для води. Перш за все потрібно прочитати інструкцію та перевірити чи у вас є всі необхідні інструменти для роботи. Проточний фільтр легко підключається до крана. А от система зворотного осмосу встановлюється у декілька етапів:

підготовка інструментів – гострий ніж, викрутка, дриль, свердло, саморізи;
перевірка наявності всіх компонентів у системі;
підготовка місця, де стоятиме пристрій;
перекриття кранів;
від'єднання трубки подачі води;
ущільнення різьби для запобігання протікань – краще використовувати фум-стрічку;
установка дренажного хомута для каналізації за допомогою дрилі та свердла розміром 7 мм;
встановлення накопичувального бака;
монтаж крана – закріплюється внизу двома гайками, різними за розміром;
підключення мембрани;
запуск системи – забезпечення доступу рідини, злив, активація резервуара.

Встановити фільтр нескладно, але все ж краще довірити цю справу професіоналам.

 

Як часто міняти фільтр для води? Поради онлайн-магазину «А-глобал»

Зазвичай класичні вугільні фільтри та фільтри-глечики слід міняти один раз у 2–4 тижні, залежно від моделі. А картриджі у фільтрі зворотного осмосу – кожні 3–6 місяців. Однак всі фільтруючі елементи мають свій певний термін експлуатації. Дізнатися його можна при купівлі товару в магазині або ж на офіційному сайті виробника. Крім того, варто враховувати, що існують фактори, які значно впливають на загальний термін служби. Це загальний об’єм відфільтрованої рідини, а також якість картриджів та води перед фільтрацією. Після закінчення терміну експлуатації потрібно провести заміну водоочищувального обладнання – новий фільтр для води купити.

Також рекомендується замінити очисні елементи при виявленні проблем із ними. Наприклад, якщо ви відчули, що смак води різко змінився, з’явився накип під час кип’ятіння очищеної рідини або ж став менший напір.

як замінити фільтр на воду

Швидка установка фільтрів для води від української компанії A global

Купити фільтр для очистки води можна всього за кілька хвилин на aglobal.in.ua. Оформлення замовлення може відбуватись в онлайн-режимі чи в телефонному. У нас на сайті пропонуються оригінальні фільтри для води в Луцьку з офіційною гарантією від виробника. У онлайн-каталозі зібрані екземпляри, що відрізняються за характеристиками, ціною, вагою, габаритами, тому вибрати потрібний варіант зможе навіть найвибагливіший покупець. У разі потреби клієнт може звернутися до наших менеджерів за консультацією.

Крім того, компанія A-global надає послуги зі встановлення фільтра для води мешканцям Луцька та Волинської області. Спеціаліст сервісного центру приїде в зазначений час і виконає монтаж максимально швидко та якісно. А-ГЛОБАЛ – комфорт, затишок та турбота про ваш дім!