24. 07. 2022 святкує ювілей наш магазин «А-глобал» – 10 років роботи на ринку. З нагоди цього свята ми пропонуємо знижку 10% на весь асортимент продукції для кожного, хто завітає до нас протягом 10 днів. Акція на котли та іншу техніку діє з 24 липня до 2 серпня 2022 року.

 

Перейти в каталог

 

Вигідні знижки на сантехніку та інші товари магазину А-глобал – не упустіть свій шанс!

Знижки на сантехніку А-ГЛОБАЛЗавдяки цій вигідній пропозиції ви зможете не тільки купити сантехніку дешево, а й придбати різноманітні товари та меблі для дому, опалювальну техніку, електротовари, системи клімат-контролю за доступною ціною. Наші клієнти можуть розраховувати на:

швидку доставку продукції по Україні;
можливість оплатити замовлення при отриманні, в онлайн-режимі на сайті або, зробивши переказ на картку;
можливість обміну або повернення товару;
сервісну підтримку (для продукції, якій необхідне гарантійне та післягарантійне обслуговування).
 

Сервіс А-ГЛОБАЛ

За десять років ми пройшли довгий шлях від невеликого магазину опалювальної техніки до компанії, яка надає широкий спектр послуг: продаж, встановлення будь-яких систем опалення, монтаж, сервісне обслуговування котла недорого. Ми розвиваємось разом з вами, завдяки побажанням та рекомендаціям, завжди слідуємо сучасним тенденціям й не зупиняємось на досягнутому, постійно вдосконалюємось, щоб стати кращими.

Зробити замовлення в магазині сантехніки aglobal.in.ua можна на сайті або зателефонувавши за номером 0507233016. Також ми чекаємо вас за адресою м. Луцьк, вул. Героїв УПА 8. Поспішайте придбати опалювальне обладнання та сантехніку недорого, щоб наповнити дім затишком і теплом! Слідкуйте за іншими акціями на сантехніку на сайті та на сторінках в соціальних мережах, щоб зробити ваш шопінг ще вигіднішим.

Довіра, чесність, якість – А-ГЛОБАЛ!