Зима 2022–2023 років в Україні буде досить складною, адже можливі відключення електроенергії та опалення. Тому варто вже сьогодні подбати про тепло у своєму домі, купивши та встановивши якісний котел. Найбільш популярними є газові та електричні котли, які мають свої особливості та переваги.

газовий котел купити аглобал

Котли для опалення: що вибрати газовий чи електричний?

Спробуємо розібратися в чому різниця між газовим котлом та електрокотлом. Газові котли – це популярна опалювальна техніка для обігріву різних приміщень, а також підігріву води, завдяки згорянню природного газу. Вони бувають підвісними та підлоговими, одноконтурними та двоконтурними. Останні можуть забезпечити додатково гаряче водопостачання. Такі котли можуть бути енергозалежними або автономними (працювати без світла). Енергозалежні – це в основному настінні пристрої, які відрізняються наявністю циркуляційної помпи з електроживленням. Однак проблему короткочасних перебоїв в електропостачанні можна вирішити за допомогою джерела безперебійного живлення. Автономні моделі – підлогові, адже вони працюють на атмосферній вентиляції. Вони можуть опалювати будівлі до 350 м². Купити котел газовий – означає отримати довговічний потужний пристрій, що допоможе наповнити теплом ваш дім.

Електрокотел – пристрій, який використовується для обігріву оселі завдяки нагріву теплоносія електричним струмом. До переваг таких моделей можна віднести:

електричні котли aglobal

списокекологічність;
списокдоступну ціну;
списокпростоту та зручність в експлуатації;
списоквисокий коефіцієнт корисної дії;
списоквідсутність необхідності в утилізації продуктів згоряння.

Такі котли – ідеальне рішення для людей, у яких відсутнє газопостачання.

Який котел вибрати газовий чи електричний? Обладнання варто підбирати індивідуально, враховуючи ваші можливості та побажання. Однак обов’язково необхідно звернути увагу на наявність стабільного підключення до електромережі, або газової магістралі на ділянці. Також перед покупкою обладнання, необхідно проаналізувати деякі дані: площу будівлі, режим використання опалювального приладу, кількість членів сім’ї. Найчастіше електрокотли опалення встановлюються в маленьких будинках. А для приміщень, розмір яких понад 180 м² частіше застосовується варіант, що працює на природному газі.

Читайте також:  Чому котли виходять з ладу? Найпоширеніші причини

 

Яку можна купити опалювальну техніку на сайті aglobal.in.ua?

Магазин А-глобал пропонує вам купити електричний котел чи газовий з доставкою по Україні. В каталозі ви можете знайти продукцію від брендів: Airfel, Sime, IMMERGAS, BOSCH, RODA, Alpha, Warmly, ARISTON. Можна вибрати модель потужністю від 14 до 51 14 кВт. Усі товари, придбані у нашому інтернет-магазині, забезпечуються офіційною гарантією від виробника. Хочете отримати консультацію? Телефонуйте на номер +380507233016.

Досвідчені консультанти компанії A-GLOBAL підберуть потрібну вам модель та відправлять товар максимально швидко. Доставка можлива за допомогою таких перевізників: Delivery, Meest, «Нова Пошта», Justin, «УкрПошта». Жителі Луцька можуть забрати замовлення самостійно або ж скористатися нашим кур’єром. Оплата можлива при отриманні, на сайті, або на банківську картку.

Якщо вдома затишно і тепло, ти здатен на глобальні речі – A-GLOBAL.