В Україні вода, що тече з-під крана часто непридатна для пиття та приготування їжі. Чому не можна пити воду з крана? Відповідь досить проста – через підвищений вміст у ній шкідливих компонентів: хвороботворних мікроорганізмів, іонів важких металів, хлору, карбонатів. Деякі люди купують питну воду в магазинах, але це призводить до значних витрат. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та зекономити варто використовувати фільтри для очистки води.

 

Чому очищення води – це важливо?

Українські водопроводи вже багато років використовуються і сьогодні не можуть забезпечити споживачам чисту питну воду з крана. За десятиліття експлуатації вони вкрилися товстим шаром іржі, яка поступово відшаровується та потрапляє у воду. Труби не тільки забруднюють воду шкідливими домішками, а й погіршують її запах та смакові якості. Все це негативно позначається на здоров'ї людей, а також на роботі електроприладів. Через формування накипу ламається опалювальна техніка, відбувається засмічення батарей. Жорстка вода знижує ефективність нагрівального обладнання на 25%. Тож завдяки системі очищення можна продовжити термін служби пристроїв, а також зберегти власні фінанси, оскільки фільтр коштує набагато дешевше, ніж нова техніка.

Щоб перевірити свою воду, ви можете зробити її хімічний та бактеріологічний аналіз. Таким чином можна виявити, які саме речовини та в якій кількості містяться у воді, а потім порівняти отримані результати з еталонними значеннями. Адже підвищена концентрація у воді солей важких металів негативно впливає на роботу печінки, надлишок нітратів може нашкодити ниркам, а хлор викликає запалення слизових, подразнює органи дихання та шкіру.

чому не можна пити воду з крана

Майже 80% всіх захворювань людини пов'язані з незадовільною якістю води. Тому, щоб подбати про своє здоров'я та своїх близьких, а також захистити свою техніку необхідно купити фільтр на воду. Такі водоочищувальні системи:

списокефективно усувають сторонні запахи;
списоквидаляють різноманітні домішки;
списокзнищують вміст у воді солей жорсткості;
списокполіпшують смак.

Покупка фільтрів для очищення води – необхідність, якщо ви стежите за своїм здоров’ям та хочете, щоб ваша побутова техніка працювала без збоїв.

Читайте також:  Фільтри СВОД - обирай українське

 

Чому фільтри для води купити в компанії АГлобал – правильне рішення?

фільтри для очищення води аглобал

У магазині А глобал представлені фільтри для питної води в різних варіантах: проти накипу, для знезалізнення, магнітні, вугільні, стандартні колби механічного очищення, фільтри-колби для гарячої води, комбіновані варіанти. Кожна з систем має свої переваги та особливості роботи. Щоб зробити правильний вибір, спочатку необхідно дізнатися наявні проблеми з водою та її якість. У разі потреби спеціалісти магазину проконсультують та допоможуть підібрати оптимальний варіант.

До того ж в онлайн-каталозі є змінні картриджі до систем водоочищення. По Луцьку можлива доставка кур'єром, а в інші регіони України відправляємо поштовою службою. Однак варто враховувати мінімальну суму замовлення, що становить 300 гривень.

Якщо слідкувати за акціями в інтернет-магазині, ви отримаєте можливість купити фільтри для води від надійних виробників з хорошою знижкою.

Онлайн-магазин Aglobal.in.ua – ваш надійний помічник в покращенні якості життя!