Розглянемо основні етапи придбання і встановлення теплотехнічного обладнання. Наших читачів консультує директор фірмового магазину «А-ГЛОБАЛ» Олександр Козлов.

купити котел онлайн в магазині аглобал

Порівняно з підлоговим котлом настінний має менші габарити і не займає великої площі – він ідеально підходять для опалення квартири або житлового будинку, приготування гарячої санітарно-технічної води. Такий котел легко встановлюється у кухні, ванній кімнаті або на горищі – його привабливий зовнішній вигляд (елегантні форми, білий колір) пасують до будь-якого інтер’єру. Крім того, котли настінного типу більш економічні, ніж підлогові.

1. Проектування систем опалення.

Раджу скористатися послугами фахівців, які мають ліцензію на цей вид діяльності. Дуже важливо, щоб опалювальна система була спланована максимально ефективно з урахуванням джерел теплопостачання й енергозберігаючих факторів (утеплення будинку).

2. Купівля обладнання.

Найперше рекомендую не тільки порівняти ціну обладнання у різних торгових точках, а й перевірити, чи офіційно його завезли у країну (у разі купівлі «сірого» товару Ви не зможете поставити його на гарантію). Дізнатися, «сірий» товар чи ні, можна таким чином: зателефонуйте у технічну службу, яка обслуговує це обладнання, і назвіть його заводський номер (реквізити обслуговуючої організації вказуються в гарантійній документації). І найголовніше: при купівлі товару важливо отримати усі необхідні документи: технічний паспорт, інструкцію з експлуатації, сервісну книжку та гарантійний талон, товарний чи касовий чек.

3. Монтаж системи опалення.

Вибираючи монтажну організацію, перевірте, чи вона має ліцензію на цей вид діяльності, а також з’ясуйте, чи фахівці проводять монтаж того виду обладнання, яке Ви придбали.

4. Постановка обладнання на облік у газовій службі.

За місцем проживання необхідно уточнити вимоги газового господарства щодо постановки на облік котельного обладнання.

5. Введення обладнання в експлуатацію (перший пуск).

Пусконалагоджувальні роботи є ключовим етапом введення змонтованого обладнання у безпечну експлуатацію. Вони включають в себе перевірку, налаштування і випробовування обладнання з метою забезпечення усіх параметрів і режимів, передбачених заводом виробником.

6. Постановка обладнання на гарантійне обслуговування.

Цю функцію виконує офіційний сервісний центр. Перелік підстав для відмови у наданні послуг з гарантійного обслуговування: відсутність гарантійного талона чи необхідної інформації про продаж і монтаж обладнання; відсутність проекту системи опалення; відсутність акта газової служби щодо постановки обладнання на облік; порушення при монтажі опалювальної системи.

7. Технічне обслуговування.

Так звані регламентні роботи повинні проводитися щороку. Найкращий варіант вирішення цієї проблеми – укладення угоди на технічне обслуговування обладнання з організацією, яка має відповідні дозвільні документи.

Купити котел

Важко навіть уявити, скільки доведеться витрати часу й сил, щоб вирішити усі ці питання. Проте можна піти раціональнішим шляхом – звернутися у магазин «Опалювальна техніка». Тут запропонують Вам повний комплекс послуг: від продажу обраної техніки, її монтажу, надання повного пакету документів для постановки обладнання на облік у газовій службі, гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування. Тобто будь-яке замовлення тут виконують «під ключ». Вам залишиться лише насолоджуватися від користування опалювальними приладами!

Фірмовий магазин «А-ГЛОБАЛ»:

м. Луцьк, вул. Героїв УПА 8, тел.: (050) 723-30-16, (096) 438-10-88, www.aglobal.com.ua

Джерело: Козлов О.В.

Читайте також: Що говорить котел, який ми вибираємо?