Котли газові – це надійний спосіб облаштувати ефективний обігрів вашого дому. Висока потужність, компактні розміри, економічність – основні переваги, через які люди часто вибирають саме їх. Однак навіть найнадійніші моделі котлів іноді ламаються. Щоб розібратися із причинами несправностей, потрібно детально ознайомитися з ними.

ремонт газових котлів  aglobal

Чому ламаються опалювальні котли?

Несправності можуть виникати раптово, коли нічого не віщує біди. А перспектива залишитися без тепла холодний період мало кого потішить. Тож розглянемо найпоширеніші причини поломок газових котлів опалення:

списокКористувач неправильно експлуатував котел для опалення. Щоб цього не сталося необхідно детально вивчити інструкцію з експлуатації.
списокУстановка приладу була виконана з порушенням вимог виробника, що стало причиною прискореного зносу обладнання. Тому варто довірити монтаж котла професіоналам.
списокТеплообмінник котла досить сильно забруднився. При цьому знижується коефіцієнт теплопередачі, що призводить до зменшення температури теплоносія.
списокНеправильне підключення живлення котла, що може призвести до пошкоджень.

Потрібно бути уважним, та стежити за роботою своєї опалювальної техніки. Якщо ви помітили, що в процесі роботи пристрою з'явилися дивні звуки або ж інші ознаки, які свідчать про якусь поломку, то вимкніть обладнання та зверніться в сервіс газових котлів до спеціаліста. Так ви убережете себе та своїх рідних від трагедії: пожежі чи вибуху. Майстер проведе діагностику обладнання – перевірить роботу автоматики, а також знайде причину несправності та швидко усуне її.

Якщо ви будете правильно користуватися опалювальним обладнанням, яке забезпечує ваш дім теплом, то й викликати майстра по ремонту газових котлів не доведеться. Однак, проводити планове технічне обслуговування раз на рік обов’язково необхідно. Найкраще це зробити після опалювального сезону.

Читайте також:  Настінний чи підлоговий котел: який обрати? Розповідаємо про відмінності між цими котлами

 

Ремонт котлів Луцьк: чому вам варто вибрати сервісний центр А Глобал?

ремонт котлів аглобал

Українська компанія A-Global вже понад десять років займається продажем, установкою та сервісним обслуговуванням газових котлів в Луцьку та Волинській області. Своїм клієнтам ми надаємо всі необхідні документи. Також ми маємо відповідні ліцензії, дозволи на виконання таких робіт. В професіоналізмі наших майстрів ви можете не сумніватися, адже вони щорічно проходять курси підвищення кваліфікації. Не беріться самостійно ремонтувати прилад. Звертайтеся тільки до професіоналів, які забезпечать безперебійну та стабільну роботу опалювального пристрою.

В нашому магазині А-глобал ви можете замовити котел, а наші майстри займуться його установкою. До того ж у разі потреби спеціалісти виконають ремонт котла швидко та якісно. Зробити заявку на ремонт котлів можна на сайті aglobal.in.ua через форму «Передзвонити вам» або ж самостійно зателефонувавши на номер 050 723-30-16. Майстер зателефонує протягом години після подання заявки для обговорення деталей та узгодження часу і місця приїзду. Нехай робота опалювальної техніки радує вас і не дає збоїв!

Сервісний центр A-Global – комфорт, затишок та турбота про ваш дім.