Протікання крана – серйозна проблема, яка знайома багатьом людям та приносить багато незручностей. На жаль, це сантехнічне обладнання також схильне до зносу та виникнення різноманітних поломок. Для початку необхідно з'ясувати причину, яка стала джерелом несправності. Тож у цій статті ми спробуємо розібратися чому протікає кран.

змішувач для умивальника аглобал

Читайте також:  Види змішувачів за типом монтажу

Чому тече змішувач? Чотири основні причини

Виявлення течі з-під крана часто застає людей зненацька. Найпоширенішими причинами такого явища можна вважати:

Неякісний змішувач для кухні чи ванної. Дуже часто обираючи сантехніку для дому, люди, що прагнуть зекономити купують дешевший варіант. Однак рішення купити змішувач на кухню по максимально низькій ціні може бути помилковим, а радість від зекономлених коштів – недовгою. У цьому разі економія може стати причиною протікання або навіть аварії. Тому не слід заощаджувати на покупці змішувача у ванну. Краще купити змішувач на кухню від перевіреного виробника. Термін служби якісного змішувача становить близько десяти років.
Неправильний або неякісний монтаж кухонного змішувача. Якщо ви придбали високоякісний змішувач для душу, то врахуйте, що його установку варто довірити професіоналу, який має необхідні знання та навички. Оскільки, якщо в процесі монтажу будуть допущені помилки, то вони можуть нівелювати практично всі переваги виробу.
Неправильна експлуатація. Необхідно пам’ятати, що будь-який кран має свої експлуатаційні особливості, а також умови, за яких компанія-виробник гарантує правильне функціонування створеного ним виробу. Неправильне використання змішувача – створення надмірного тиску на нього при повороті, та ще й під неправильним кутом, перекручування вентиля, надто сильне навантаження на носик – дуже часта причина протікання.
Природний знос. Внаслідок багаторазово повторюваних циклів включення і вимикання води, починають зношуватися рухливі деталі змішувача для умивальника, насамперед гумові прокладки, адже вони є найбільш недовговічним компонентом. Уникнути цього можна при здійсненні регулярної профілактики сантехнічних деталей та заміни прокладок. У сучасних моделях кранів не використовуються гумові прокладки, замість них встановлюються нерозбірні картриджі, тому при виникненні протікання цю деталь слід замінити.

При своєчасному реагуванні на проблему протікання, можна не тільки з'ясувати її причину, але і розв’язати це питання з мінімальними часовими та фінансовими витратами. Щоб значно продовжити час експлуатації виробу, спеціалісти рекомендують один раз в 3–6 місяців проводити огляд сантехніки та технічне обслуговування.

А-Глобал – інтернет-магазин, де можна купити змішувач вигідно та швидко

купити змішувач для ванни аглобал

Наш магазин сантехніки A-global – це місце, де кожен охочий зможе купити змішувач для умивальника від перевіреного виробника, що відрізняється надійністю та довговічністю. Серед представлених в онлайн-каталозі моделей ви можете знайти вироби відомих торгових марок TOPAZ, Cersanit, DOMINO, EcoMIX, CRISTAL, MixMIRA, TRES, TREMOLADA, BRAVO, Globus Lux. У нас ви можете купити змішувач для ванни чи кухні з доставкою по Україні. Вироби виготовлені із надійних матеріалів: нержавіючої сталі, латуні та силуміну. Кран купити ви можете різних кольорів: чорного, білого, бронзового, бежевого, пісочного, шоколадного та ін.

Завдяки зручній системі навігації сайті aglobal.in.ua, вибрати потрібний варіант та замовити його до найближчого відділення «Нової Пошти» досить легко. Оформити замовлення можна в онлайн-режимі або ж в телефонному. А якщо у вас залишаться питання, то наші фахівці радо дадуть відповіді на них та проконсультують.

Ваш комфорт глобально цінний для нас!