Враховуючи складну ситуацію у нашій країні, до холодів варто готуватись вкрай ретельно та мати доступну альтернативу газовому опаленню. Українців попереджають, що прийдешня зима буде найскладнішими за всі роки незалежності. Під час опалювального сезону можуть статися різноманітні непередбачувані події. Тому вже зараз слід подбати про те, щоб оселя була готова зустріти цю холодну пору року. Найкращий варіант – купити керамічний обігрівач з терморегулятором, що забезпечує рівномірний та комфортний розподіл тепла.

Чому варто придбати обігрівачі Луцьк?

Доступним альтернативним джерелом тепла в оселі з централізованим опаленням є керамічні обігрівачі, які врятують вас від морозів. Вони мають корпус, що виготовлений з металу, всередині якого розташована плита, яка може бути зроблена з кераміки, склокераміки або керамограніта. Купити обігрівач в Луцьку – найкраще рішення, яке допоможе в ситуації, коли не буде газу. Перевагами таких приладів можна вважати:

керамічні обігрівачі аглобал

низьке споживання електроенергії;
високу ефективність;
можливість віддавати тепло навіть через 30 хвилин після вимкнення;
доступну ціну;
універсальність використання;
стійкість до підвищеної вологості;
екологічність та безпечність;
вишуканий дизайн;
просту установку;
компактність;
безшумність в роботі.

Щоб зекономити на електроенергії, краще купити обігрівач з регулятором температури. Цей опалювальний пристрій орієнтується на температуру в приміщенні та працює, враховуючи її, тому це досить зручно. Його можна повісити на стіну або поставити на ніжки-підставки. Однак варто зазначити, що треба ретельно перевірити стан електричної проводки в будівлі та дотримуватись правил використання обігрівачів. Прилад краще використовувати в період, коли немає пікових навантажень. Обираючи модель, необхідно враховувати площу приміщення, в якому ви будете його використовувати. Також перед покупкою ознайомтеся з технічними характеристиками пристроїв: тип монтажу, розмір та вагу. Обрати правильний варіант вам завжди допоможуть спеціалісти магазину A-Global.

Читайте також:  Чим вам загрожує непрофесійний монтаж систем опалення

Які обігрівачі купити ви можете в нашому інтернет-магазині?

купити обігрівач аглобал

Магазин опалення А-глобал пропонує своїм покупцям купити обігрівач для кімнати, який наповнить ваш дім теплом та затишком. В каталозі можна знайти:

Металокерамічні обігрівачі можуть використовуватись для обігріву: квартири, приватного будинку, офісу, ресторану, складу тощо. Вони мають автоматизоване та максимально просте управління, а також мінімалістичний дизайн. Моделі бувають двох типів: настінні обігрівачі та підлогові.
Керамогранітні дизайн-обігрівачі доступні в різноманітних кольорах, стилях та з різними малюнками ручної роботи. Це не тільки ефективні опалювальні системи, а й оригінальний елемент інтер'єру, який доповнить будь-яку кімнату. Це просто знахідка для любителів нестандартних дизайнерських рішень. Доступні варіанти й для дитячих кімнат з образами та персонажами казок і мультфільмів.
Теплові панелі дають змогу легко створити комфортну температуру в кімнаті. При нагріванні вони не сушать повітря та не спалюють кисень. Металеві кріплення надійно фіксують пристрій, щоб захистити його від випадкового перекидання. Для виробництва теплових панелей використовуються екологічні матеріали. Детально продумана конструкція дозволяє максимально рівномірно прогрівати будь-які приміщення.

В асортименті нашого онлайн-магазину є товари від брендів UDEN-S, TEPLOCeramic, UDENS. Якість та безпека представленої на сайті aglobal.in.ua продукції підтверджені українськими та європейськими сертифікатами.

Якщо вдома затишно і тепло, ти здатен на глобальні речі – А-ГЛОБАЛ!