Заміна елементів водопостачання – одна із найпоширеніших сантехнічних послуг. Термін експлуатації труб каналізаційних становить 20–50 років, і залежить від кількох факторів: матеріалу виготовлення, віку будинку, температури та тиску води тощо. Різноманітні несправності та протікання нагадують нам, що заміна труб уже вкрай необхідна. Не варто чекати, поки станеться аварійна ситуація, краще завчасно замінити старі системи на більш сучасні вироби, що відрізняються довговічністю та високою якістю.

Види заміни каналізаційних труб: планова (виконують спеціальні служби) профілактична (проводиться після завершення терміну служби), а також аварійна (при виявленні наскрізної корозії – протіканні, прориві). Щоб зрозуміти, які труби знаходяться в хорошому стані, а які вже необхідно замінити, потрібно проконсультуватися зі спеціалістом. Довіряти таку роботу слід тільки досвідченим майстрам, які забезпечені всім необхідним обладнанням.

 

Водопровідні труби від української компанії A-Global: види та особливості

види труб

Перед тим, як зробити заміну труб в домі, потрібно дізнатися їх види та особливості. В інтернет-магазині «А-глобал» ви можете купити труби для водопроводу, що виготовлені з:

➨ Металопластику – гнучкі, витримують досить високу температуру води – до 95 градусів. До переваг цього виду також можна віднести гнучкість, низький коефіцієнт температурних подовжень, а також здатність добре зберігати форму при вигині. Крім того, готова система легко модифікується при додаванні в будь-якому місці нових точок підключення.
➨ Поліпропілену – не піддаються корозії, довговічні, безпечні та екологічні, досить просто монтуються. Основна перевага – можливість їх стикування за допомогою спеціального дифузійного зварювання, в результаті чого конструкція системи стає більш надійною та якісною. Максимальний термін експлуатації – 50 років, мінімальний – 5.
➨ Поліетилену – легкі, еластичні, стійкі до впливу мікроорганізмів. Вони не піддаються утворенню корозії в результаті контакту з водою чи іншими агресивними речовинами. Матеріал легко витримує температурні перепади та змінні навантаження, тому за умови грамотного встановлення вироби прослужать понад п’ятдесят років.ванна кімната

Вдало підібрана труба водопровідна дозволить прокласти довговічну систему водопостачання, яка довгий час зможе обійтись без ремонту. Повна заміна труб у квартирі триває 2–3 дні залежно від їх типу. Головне придбати якісні елементи системи. Перед початком роботи складіть детальний план, розрахуйте необхідну довжину трубопроводу, визначте діаметр труб та зробіть правильний вибір!

 

Переглянути каталог

Чому краще купити каналізаційні труби на сайті aglobal.in.ua?

Купити каналізаційну трубу на aglobal.in.ua – вдале рішення. В нашому магазині А-ГЛОБАЛ клієнт зможе знайти та замовити онлайн продукцію відомих брендів, що має найвищий попит на ринку та ідеальне співвідношення ціна-якість. Ми пропонуємо купити водопровідні труби від перевірених виробників – VSplast, KALDE, ISOLTUBEX, APE, Pexal-PL, NTM з гарантією якості. Крім того, у великому каталозі є сантехніка, товари та меблі для дому, електротовари, кліматичне обладнання.

Доставка по Україні здійснюється надійними кур’єрськими службами – Meest, Justin, Delivery, «Нова Пошта», «Укрпошта». Оплатити товари можна готівкою або карткою при отриманні в фірмовому магазині чи у поштовому відділенні. Також можлива онлайн-оплата – на банківську картку або за допомогою платіжної системи.

Також наша компанія займається монтажем систем опалення в Луцьку та області. У разі потреби ви можете звернутись до професіоналів, які встановлюють опалювальні котли швидко та якісно. Робота буде виконана згідно з рекомендаціями виробника, тому ви гарантовано отримаєте відмінний результат. A-Global – ваш комфорт глобально цінний для нас!

Читайте також:  Чому водоочищення потрібне сьогодні для пересічного споживача питної води. А-глобал - турбота про вас та ваш дім