Сервісний центр в Луцьку aglobal.in.ua виконує монтаж, ремонт, модернізацію систем опалення в будинках, квартирах, котеджах, промислових і виробничих будівлях, а також проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування.

 

Монтаж опалення від української компанії А-Глобал

Спеціалісти сервісного центру A global виконують монтаж систем опалення, дотримуючись всіх норм та вимог. Вони працюють з котлами відомих виробників та обов'язково дають гарантію на виконану роботу. Десятирічний досвід інженерів у встановленні будь-яких опалювальних систем під ключ допомагає забезпечувати якісний монтаж котлів в Луцьку та Волинській області. Наші фахівці систематично проходять навчання, відвідують майстер-класи та спеціалізовані виставки, щоб удосконалюватись й підвищувати свій професійний рівень. Крім того, вони щорічно складають кваліфікаційні екзамени.

сервіс газових котлів

Чому варто довіряти підключення газового котла тільки професіоналам?

Самостійно займатися встановленням газового котла не можна, адже це може розцінюватись як самовільне втручання до системи газопостачання. Для цього потрібно мати спеціальний допуск до виконання таких робіт, профільну освіту, професійні інструменти та прилади. Виконати таку роботу може тільки ліцензований фахівець – представник сервісної служби. Лише спеціаліст зможе забезпечити правильне та безпечне функціонування опалювального обладнання. Крім того, через порушення при установці приладів їх можуть відключити від газопостачання.

Всі ці процедури вимагають особливих знань та досвіду, тому ми не рекомендуємо займатися монтажем самостійно. Установкою та підключенням газового котла в Луцьку можуть зайнятися професіонали A-GLOBAL, які виконають свою роботу швидко та якісно та нададуть необхідні документи.

 

Сервіс А-ГЛОБАЛ

 

Ремонт котлів, гарантійне та післягарантійне обслуговування в A global: особливості та переваги

Компанія А-ГЛОБАЛ здійснює ремонт, гарантійне та післягарантійне обслуговування опалювальної техніки. Необхідна кількість штатних сертифікованих фахівців та наявність оригінальних запчастин дозволяє нам проводити ремонтні роботи в максимально короткий термін. Наші майстри здатні впоратися із проблемами будь-якої складності: вчасно виявити та усунути різні несправності, а також попередити аварії. Сервіс газових котлів проводиться згідно з вимогами та технологічними картами виробників. Технічне обслуговування системи опалення насамперед направлене на:

ремонт кондиціонера

збільшення надійності пристрою;
зменшення ймовірності аварійних ситуацій;
збільшення строку експлуатації обладнання;
зменшення витрат на оплату енергоносіїв.

Основні переваги співпраці з нашою компанією:

наявність всієї необхідної дозвільної документації для здійснення сервісно-технічних робіт;
швидке виконання та висока якість наданих послуг;
висококваліфіковані спеціалісти в штаті, які пройшли відповідне навчання;
використання лише оригінальних комплектуючих і надійного, якісного, перевіреного обладнання для діагностики й ремонту від провідних європейських та вітчизняних виробників;
виїзд спеціаліста для консультації на об'єкт;
лояльна цінова політика;
гарантійний супровід та своєчасне сервісне обслуговування;
різні способи оплати.

Регулярне обслуговування газового обладнання та профілактичні роботи збільшують термін його експлуатації та ефективність роботи. Правильно встановлена опалювальна система прослужить навіть не роками, а десятиліттями. За додатковою інформацією про ціну послуг та нюанси роботи звертайтесь до нашого менеджера за номером 050 723-30-16, або залиште заявку на зворотний дзвінок на нашому сайті. Ми цінуємо та дорожимо довірою клієнтів, тому завжди працюємо на високий результат. Aglobal.in.ua – комфорт, затишок та турбота про ваш дім.

Читайте також:  Як часто потрібно замінювати водопровідні та каналізаційні труби? А-ГЛОБАЛ - Для нас важлива ваша довіра