У кожному сучасному будинку, квартирі, офісі, магазині і інших приміщеннях працює безліч різних електроприладів. Щоб захистити техніку: комп'ютери, холодильники, газові котли, телевізори та інше, від передчасної поломки внаслідок перепадів напруги в електромережі, рекомендується використовувати спеціальні прилади — стабілізатори напруги. Ці пристрої автоматично підтримують заданий рівень напруги в електромережі. Таким чином, пристрій бере на себе весь удар чергового стрибка напруги, надійно захищаючи ваші електроприлади.

Особливості та переваги стабілізаторів напруги від бренду LVT

Сьогодні ці пристрої виробляють різні бренди, серед яких особливою популярністю користується продукція від львівської компанії LVT. Основний напрямок розробки і виробництва — однофазні стабілізатори напруги і аксесуари для кабельного/ефірного телебачення. За час свого існування бренд-виробник отримав значний досвід в даній сфері, що дозволило йому зайняти одну з лідируючих позицій у своїй галузі.

Компанія пропонує широкий спектр стабілізаторів напруги малої потужності. Залежно від принципу роботи вироби діляться на кілька основних видів:

Релейні стабілізатори напруги забезпечують достатню точність стабілізації напруги для роботи приладів і обладнання. Вони здатні ефективно працювати в досить широкому діапазоні вхідної напруги і відрізняються низькою вартістю. Крім того, такі моделі вироби здатні працювати з нульовою навантаженням, відрізняються невеликою вагою і компактністю.

Електронні моделі стабілізаторів мають вражаючу швидкість реакції — до 20 мс. Вони відрізняються підвищеним рівнем зносостійкості на тлі механічних, які виробляють свій запас міцності досить швидко. Симісторні стабілізатори мають триступеневий захист від перегріву. До активації захисту зазвичай призводить занадто висока температура в приміщенні і недостатня вентиляція пристрої.

Стабілізатори напруги від бренду LVT — широкий модельний ряд, низькі ціни та висока якість

Кожна модель стабілізатора напруги LVT виготовлена на сучасному високоточному обладнанні і відповідає найвищим стандартам якості.

  1. ACH-250 — модель, що має найменшу потужність в порівнянні з іншими типами пристроїв. Виріб розрахований на номінальну потужність приладів 250Вт.
  2. ACH-300H — компактний і зручний у використанні пристрій, який може кріпитися як вертикально, так і горизонтально. Дана модель призначена для роботи з електрообладнанням, потужність споживання яких складає до 300 Вт.
  3. ACH-300C — обладнання симістрового виду, яке призначене для роботи з електроприладами з потужністю споживання до-350 Вт. У цій моделі використовуються нові технології програмного керування.
  4. ACH-600 — потужний пристрій, призначений для роботи з приладами з потужністю споживання до 600 Вт. Дану модель рекомендується застосовувати для захисту приладів від нестабільних явищ в мережі з високим пусковим струмом.
  5. ACH-1000 — найпотужніша модель, яка використовується для роботи з приладами з номінальною потужністю 1000Вт. Ця модель обладнана тепловим захистом, цифровим вимірником потужності споживання підключеного побутового приладу, а також вихідної і вхідної напруги.

Всі ці моделі ви можете придбати в каталозі інтернет-магазину «А-Глобал». Кожна модель сертифікована в Україні і відрізняється ідеальним співвідношенням низької ціни і високої якості. Також при необхідності ви завжди можете скористатися професійною консультацією менеджерів магазину, які допоможуть вам підібрати оптимальну модель стабілізатора напруги в залежності від вимог, призначення та бюджету.