Газовий котел – найпоширеніший варіант, що використовується організації автономного опалення. Пристрій має багато переваг – прийнятну ціну, надійність та довговічність, економну витрату палива, високий коефіцієнт корисної дії. Однак будь-яка опалювальна техніка має свій термін експлуатації й через деякий час із нею можуть виникнути проблеми. Найпоширенішими можна вважати:

газові котли луцьк

пристрій не включається;
включається, але не гріє;
при запуску видає помилку;
з котла капає чи тече вода;
не працюють або погано гріють радіатори;
недостатня температура гарячої води;
недостатня тяга в димоході;
велика витрата газу.

Якщо прилад почав погано працювати, необхідно негайно звернутися в сервіс газових котлів, щоб виявити причину несправності. Цю роботу варто довірити професіоналам, адже кожен тип котла може мати специфічні види поломок і вирішувати, як правильно їх усунути повинні фахівці. Слід зазначити, що сервісне обслуговування та періодичне чищення котла допоможе запобігти виникненню серйозних поломок.

 

Сервісне обслуговування газових котлів від компанії А-Глобал

Надійну та довготривалу експлуатацію опалювального обладнання може забезпечити лише правильна експлуатація та ТО. Тільки своєчасне ТО приладу гарантує його довготривалу роботу, а також запобігає передчасній поломці вузлів та деталей.

Обслуговуванням газових котлів в Луцьку та Волинській області займаються майстри компанії A Global. Наші спеціалісти знають як повернути опалювальному обладнанню працездатність та продовжити його робочий ресурс. Щоб замовити послугу з ремонту котлів у Луцьку вам необхідно:

зателефонувати нашим менеджерам чи замовити зворотний дзвінок;
дочекатися дзвінка майстра та домовитися про час і місце зустрічі – просто виберіть зручну дату, коли будете вдома;
зустрітися з майстром, який проведе діагностику обладнання та місця встановлення опалення.

Фахівець проведе ремонт котла, заміну запчастин, а також дасть гарантію на виконану роботу. При виникненні будь-яких питань ви зможете проконсультуватися із менеджером або безпосередньо з майстром. Послуги з технічного обслуговування надаються пн-сб із 09.00 до 18.00 або за домовленістю. Ремонтні роботи в опалювальний сезон – щодня з восьмої години ранку та до їх завершення.

Чому краще замовити послугу «ремонт газових котлів» у нас? Тому, що наші спеціалісти систематично проходять навчання, майстер-класи та відвідують спеціалізовані виставки для підвищення свого професійного рівня. Крім того, вони щорічно складають кваліфікаційні екзамени, тому ви можете не сумніватися у якості наданих ними послуг.

Сервісний центр А-Глобал

купити газовий котел

Все для опалення на сайті магазину aglobal.in.ua

Український інтернет-магазин опалення aglobal.in.ua пропонує покупцям широкий асортимент якісної опалювальної техніки за доступними цінами. В каталозі можна знайти: котли газові та електричні від найкращих брендів: ARISTON, Airfel, Sime, RODA, BOSCH. Крім того, у нас ви можете придбати електричні та водяні рушникосушки, біметалеві та алюмінієві секційні радіатори, водонагрівачі, колекторні системи та шафи, різноманітні аксесуари для опалення тощо.

 

У нас клієнт може не тільки купити котел, а й замовити монтаж системи опалення в Луцьку. Кожен майстер має багаторічний досвід роботи у цій сфері, тому установка виконується грамотно та професійно. Монтаж опалення займає мінімальну кількість часу. Проводиться установка, з'єднання та підключення всіх елементів опалювальної системи. Після установки пристрій буде стабільно та ефективно працювати.

Установку газового обладнання ми виконуємо офіційно, а після закінчення всіх робіт видаємо відповідну документацію, що необхідна для реєстрації в газовій службі. Робота професіоналів A Global – це запорука довгого та стабільного функціонування вашого обладнання.

Читайте також: Газовий котел для будинку: Види, особливості, характеристики