Будь-який прилад може несподівано зламатися, й опалювальне обладнання – не виняток. Звичайному користувачу важко впоратися зі складними поломками різноманітних систем опалення. Тут потрібні руки спеціаліста з чималим досвідом та високим рівнем кваліфікації.

 

Ремонт котлів: чому краще вибрати компанію Aglobal, а не займатися ремонтними роботами самостійно?

Ремонт газових котлів не рекомендують виконувати своїми руками, адже це може призвести до отруєння газом, пожежі та навіть вибуху. Порушення герметичності опалювальної системи може бути фатальним для її власника. Крім того, через відсутність спеціальних умінь та навичок ви можете пошкодити важливі та досить дороговартісні елементи пристрою.

Монтажем, обслуговуванням, діагностикою та ремонтом газового котла повинен займатися тільки кваліфікований майстер, що володіє необхідними технічними навичками, знаннями, здібностями. Спеціаліст має доступ до виконання такого виду діяльності. Спроба здійснити ремонт самостійно або заміну будь-яких компонентів, деталей, ланок, елементів, частин, швидше за все, не дасть результату, а в гіршому випадку, може спровокувати складнішу проблему або загрозу життю та здоров'ю ваших близьких.

Якщо ваш котел зламався, не потрібно панікувати ‒ все можна легко виправити. Вам слід звернутися в українську компанію А-Глобал, що знаходиться за адресою м. Луцьк вул. Героїв УПА 8 або за номером телефону 0507233016. Не витрачайте свій дорогоцінний час, не ризикуйте здоров'ям та майном, а зателефонуйте нам, викличте спеціаліста додому. Кваліфікований інженер за помірну плату швидко та якісно усуне будь-яку несправність.

ремонт котла

Обслуговування газових котлів в Аглобал: в чому наші переваги?

Сервісний центр A-Global вже понад десять років займається ремонтом газових котлів та обслуговуванням опалювальної техніки в усіх районах міста Луцьк, а також у Волинській області. Вибравши нашу компанію, вам не доведеться хвилюватись про такі речі, як ремонт чи обслуговування опалювальної системи. Наші переваги на ринку:

сервісний центр котлів

Демократичні ціни. Ми завжди стежимо за ринковими цінами та робимо свої послуги максимально доступними для клієнтів.
Видача всіх необхідних документів для постановки на гарантію та реєстрації котла в газовій службі.
Відновлення втрачених документів.
Висококваліфіковані фахівці. Сервісне обслуговування газових котлів в Луцьку та Волинській області виконується професіоналами, які мають десятирічний досвід роботи.
Можливість дистанційної консультації.

 

Сервісний центр А-глобал

 

Співпрацювати із нами легко, адже потрібно виконати лише кілька простих кроків:

  1. Зв'язуєтесь із нами онлайн чи в телефонному режимі.
  2. Обговорюєте всі деталі та погоджуєте час та дату приїзду майстра.
  3. Майстер приїжджає до вас в зазначений час.

Нам відомі всі типові поломки газових котлів та методи їх усунення. Ми допоможемо швидко знайти та розв’язати проблему, щоб забезпечити безперебійну роботу пристрою. У процесі ремонту газових котлів в Луцьку наші фахівці використовують лише оригінальні деталі та комплектуючі.

Щоб ви не сумнівалися в якості ремонту опалення, ми надаємо гарантію. Крім того, наша компанія є членом Асоціації інсталяторів інженерних систем, партнером Міжнародної виставки-фестивалю в Україні Install Fest.

Читайте також: Сервісний центр А-ГЛОБАЛ - Якісний монтаж та обслуговування систем опалення в Луцьку

 

Сервісне обслуговування котлів: що ми пропонуємо своїм клієнтам?

Сервісний центр у Луцьку займається не тільки модернізацією і ремонтом системи опалення, а й здійснює підключення котла, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування. Досвідчені менеджери завжди проконсультують та допоможуть вибрати потрібний товар в нашому інтернет-магазині. До того ж ексклюзивно для наших клієнтів компанія розпочала програму з утилізації обладнання, в якого завершився термін експлуатації.

Сервіс А глобал – ваш комфорт глобально цінний для нас.