Сучасний ринок опалювальних приладів рясніє всілякими пропозиціями на будь-який смак і бюджет. Серед всіх видів обігрівачів особливе місце займають керамогранітні дизайн-обігрівачі. Вони продовжують стрімко набирати популярність за рахунок гарного зовнішнього вигляду, невеликих габаритів і відмінних енергозберігаючих характеристик. Розберемося, у чому полягають особливості таких виробів і які їхні переваги.

Переваги і тонкощі вибору керамогранітних обігрівачів

В основі функціонування керамогранітних обігрівачів знаходиться інфрачервоний принцип обігріву. Дані вироби представляють собою монолітні панелі і є унікальними на ринку опалювального обладнання. Продукція починає випромінювати тепло після включення через 20 хвилин і остигає протягом декількох годин, при цьому, вона продовжує здійснювати обігрів приміщення, але вже без витрат електроенергії.

Керамогранітні обігрівачі за досить короткий час набули настільки широкий попит за ряд своїх переваг:

  • високий рівень міцності;
  • екологічність;
  • довговічність;
  • зносостійкість;
  • стильний зовнішній вигляд;
  • надійність;
  • високий ступінь енергоефективності.

При виготовленні цих виробів застосовуються виключно натуральні, високоякісні матеріали вітчизняного, італійського та німецького походження. Завдяки цьому при нагріванні продукція не виділяє шкідливих компонентів. Поверхня керамогранітного обігрівача може реалістично повторювати будь-яку фактуру: шкіри, каменю, тканини та інше. Вона може бути як глянсовою, так і матовою, мати різну форму і розміри. Деякі моделі відрізняються яскравими дизайнерськими акцентами. Все це дозволяє підібрати ідеальний варіант виробів для будь-якого інтер'єру незалежно від стилістичного напряму і дизайну.

UDEN-S є одним з кращих виробників обігрівачів з керамограніта. В асортименті бренду налічується понад 180 моделей панельних обігрівачів різної потужності. У порівнянні з іншими системами опалення обігрівачі від UDEN-S ідеально підходять як для основного, так і додаткового обігріву приміщень. Нагрівальний елемент всередині виробів надійно захищений 4-шаровою електро- і гідроізоляцією, що забезпечує безпеку експлуатації.

Види керамогранітних дизайн-обігрівачів

Існує кілька типів обігрівачів з керамограніта: настінні і підлогові. Вони відрізняються лише комплектацією і методом установки, яка займає мінімум часу і сил. Комплектуючі просто кріплять до виробу і стіни. Після установки на стіну обігрівача його потрібно просто включити в мережу. Тут важливо знати, що кожна настінна модель обігрівача легко перетворюється в підлогове виріб, купивши до нього спеціальні ніжки. Вони виготовлені з такого ж міцного матеріалу і відрізняються відмінною стійкістю. Це дозволяє не хвилюватися за випадкове перекидання виробу, це повністю виключено, що особливо важливо, якщо в будинку знаходяться маленькі діти.

Рекомендуємо використовувати розетковий терморегулятор, який дозволить працювати обігрівача економно і автономно. Придбати оригінальні моделі керамогранітних або металокерамічних обігрівачів ви можете на сторінках спеціалізованого інтернет-магазину «А-ГЛОБАЛ» в Україні. Ми здійснюємо доставку по всій території країни і надаємо офіційну гарантію від виробника. Також ви завжди можете звернутися за професійною консультацією до наших фахівців, які допоможуть вам зробити правильний вибір виходячи з ваших вимог і бюджету.