Кожній клітині та органу нашого організму для нормального функціонування необхідно оптимальна кількість чистої води. Тому відчуття бадьорості та стан здоров’я безпосередньо залежать від її якості. Практично будь-яка вода вимагає очищення, і допомогти в цьому може якісна система фільтрації. Завдяки цій статті ви дізнаєтесь, які фільтри для води найкращі та зможете обрати для себе найкраще рішення.

 

Які бувають фільтри для води та для чого вони використовуються?

Щоб дізнатися, які найкращі фільтри для очистки води, треба навчитися розрізняти їх види. Існує кілька типів систем очистки:

  • механічні – затримують великі частки піску, мулу, іржі;
  • для пом'якшення – усувають не лише великі частки, важкі метали, але й різні солі;
  • для знезалізнення – нейтралізують неприємний запах, усувають присмак металу;
  • вугільні – видаляють хлорорганічні речовини та сірководень;
  • комбіновані – оснащені комплексним наповнювачем, тому найефективніші.

Розібравшись із тим, якими бувають системи, можна переходити до безпосереднього підбору оптимальних пристроїв. Ваш вибір буде залежати наявності хімічних домішок та забруднень, а також ступеня жорсткості. Якісна система фільтрації не тільки очистить воду від шкідливих речовин, але й зробить її смачною та придатною до регулярного вживання.

 

Як вибрати фільтр для води? Поради спеціалістів A global

фільтри для води

На українському ринку представлена величезна кількість пристроїв вітчизняних та зарубіжних брендів. Серед такого різноманіття іноді клієнт може заплутатися, тому важливо знати як правильно вибрати фільтри для води.

Аналіз питної води в лабораторії – обов'язковий етап вибору обладнання. Результати цього аналізу допоможуть дізнатися який фільтр для води купити для забезпечення якісного водоочищення. Потрібно визначити рівень каламутності, інтенсивність запаху, концентрацію марганцю та заліза, а також вміст солей. Крім того, щоб зрозуміти як правильно вибрати фільтр для води, варто звернути увагу на чотири параметри пристрою:

простоту заміни комплектуючих;
зручність використання;
продуктивність та робочий ресурс фільтруючого модуля;
доступність витратних матеріалів.

Якщо не знаєте, де фільтр для води купити задемократичною ціною, радимо навідатися на aglobal.in.ua. Інтернет-магазин А-глобал пропонує вам великий асортимент товарів. Покупці можуть обрати фільтри для води СВОД, BIO+Systems та інші для приватного будинку чи квартири, що забезпечать безпечність рідини і відповідатимуть їхнім фінансовим можливостям. Якісні фільтри СВОД, BIO+Systems відрізняються хорошими експлуатаційними характеристиками та мають доступну ціну. А зручні картридж-системи дозволяють легко продовжувати термін служби цих фільтрів.

Також може бути цікаво: Як самостійно замінити фільтр для води та як часто потрібно його міняти?

 

Кілька причин купити фільтри води на сайті aglobal.in.ua

Купити фільтри для води можна в українському інтернет-магазині A-global оформивши онлайн-замовлення або в телефонному режимі.Спеціалісти компанії проконсультують, розкажуть про особливості фільтрів для води як вибрати та встановити їх. Співпрацюючи з нами, покупці зможуть оцінити інші наші переваги:

купити фільтр

 лише сертифіковану продукцію в асортименті;
 високу якість наданих послуг;
 лояльну цінову політику;
 швидку доставку по Україні;
 можливість самовивозу із фірмового магазину у Луцьку;
 наявність різних способів оплати – можливий готівковий та безготівковий розрахунок;
 можливість обміну або повернення протягом чотирнадцяти днів;
 відправлення товару в день оформлення замовлення (коли заявка подана до 16:00 у будній день);
 вигідну дисконтну програму;
 офіційну гарантію.

Якщо ви мешкаєте в місті Луцьк чи Волинській області, то можете замовити монтаж обладнання для водоочищення. Досвідчені майстри нашого сервісного центру виконають це завдання швидко та якісно. Онлайн-магазин

А-ГЛОБАЛ – ваш комфорт глобально цінний для нас!